USA volejbalové ženy 18s Junior National Championship udělené Reno Tahoe

Reno Tahoe, Nevada, byla vybrána pro pořádání 2020 USA Volejbalového volejbalového žen 18s Junior National Championship (GJNC18). Soutěž se bude konat 1.-3. května Chelsea FC Dres 2020 v Kongresovém centru Reno-Sparks.

USA Volleyball očekává asi 300 týmů, téměř 3 000 hráčů, stejně jako více Spojených Států Amerických fotbalová reprezentace Dres než 5 000 domácností, stejně jako dobré přátele, které se mohou zúčastnit LOSC Lille Dres nebo zúčastnit. Akce bude korunovat šampiony v pěti věkových divizích národního řídícího orgánu: Open, National, USA, American i Patriot.

Akce představuje druhou hlavní soutěž USAV, která se bude konat v Renu v roce 2020. Začátkem tohoto roku bylo kongresové centrum vybráno, aby uspořádalo juniorské národní mistrovství v USA 2020 USA, které se bude konat 27. června – 4. července.

“Jsme nadšeni, že můžeme našim šampionátům Junior Junior Junior Junior do Reno Tahoe přivést,” uvedl Kristy Cox, americká volejbalová ředitelka událostí. “Propojení mezi americkým volejbalem a úmluvou Reno-Sparks a autoritou návštěvníků se ukázalo jako oboustranně výhodné pro americký volejbal i severní Nevadu.”

Reno Tahoe uspořádala v minulosti řadu dalších hlavních událostí USAV, včetně ženských juniorských národních šampionátů v roce 2010, juniorských národních šampionátů v roce 2013 a otevřených národních šampionátů v roce 1975 a také 1992. Na celosvětové úrovni, region, region, region, region V roce 2015 se konal víkend FIVB Světové ligy 2013.

„Sportovní i turistické čtvrti Northern Nevada nemusí být za toto pokračující partnerství s volejbalem USA vděčnější,“ uvedl Reno Tahoe ředitel pro sportovní pokrok Shelli Fine. “Od organizátorů po sportovce i jejich rodiny se Reno Tahoe těší na přivítání všech zpět v roce 2020.”

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook
Tisk
LinkedIn
Reddit
E-mailem

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.