NBA Awards 2019 All-Star Game to Charlotte

Národní basketbalová asociace oznámila, že Charlotte bude hostit hru 2019 NBA All-Star Game. Hra se bude konat 17. února a přijde téměř dva roky poté, co liga vzala hru 2017 od města nad kontroverzní legislativou HB2 v Severní Karolíně.

68. hra NBA Real Betis Balompie Dres All-Star bude představena v Spectrum Center, domov Charlotte Hornets. Senegalská fotbalová reprezentace Dres Liga nedávno oznámila, že bude zvážit návrat do Charlotte po tzv. „Koupelní zákoně“, která byla považována za diskriminační pro transgenderované lidi, byla nahrazena kompromisním zákonem státním zákonodárcem. Tento krok také způsobil, že další sportovní organizace, jako je NCAA, k návratu událostí do Severní Karolíny poté, co je zakázal, zatímco legislativa byla platná.

“Po tři desetiletí měla NBA domov v Charlotte,” řekl komisař NBA Adam Silver. „Generace rodin se tam zúčastnily her a fanoušci z mnoha různých oblastí života se sešli, aby sdíleli vášeň pro tým, který je kotvou v komunitě. Rozhodli jsme se udělit NBA All-Star 2019 Charlotte na základě tohoto hlubokého spojení a přesvědčení, že můžeme ctít naše sdílené hodnoty rovnosti a začlenění, a jsme nadšeni, že můžeme hru All-Star vrátit poprvé zpět do Charlotte za 28 let.

„I když chápeme obavy těch, kteří tvrdí, že zrušení HB2 nešlo dostatečně daleko, věříme, že nedávná legislativa eliminuje nejzávažnější aspekty předchozího zákona. Kromě toho nám umožňuje spolupracovat Boca Juniors Dres s vedením organizace Hornets a uplatnit soubor zásad rovnosti, aby se zajistilo, že každá událost All-Star bude pokračovat s otevřeným přístupem a antidiskriminační politikou. Všechna místa, hotely a podniky, se kterými pracujeme během All-Star, se budou držet také těchto zásad. “

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook
Tisk
LinkedIn
Reddit
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published.