Jak pomáhat vašemu personálu být letos mnohem více výzkumu

Transformace založená na důkazech v mentoru a objevování je v plném rozsahu. Podívejte se na docela mnoho typu instituce v zemi a také, jak budete určitě objevit na extrémně jednom členovi personálu, který věří o to, jak přesně proplétat oblasti, jako je vyhledávací praxe, mezera, prokládání, kognitivní věda, metakognizace a také Rosenshinovy principy do jejich praxe.

Je to však dostačující k tomu, aby udělal největší účinek na učení praktikantů? Obvykle jsme se ptali, jaké instituce mohou udělat, aby pomohly motivovat jejich personál, aby skončili mnohem více výzkumným výzkumem, což, bohužel, může být skutečnou výzvou. Kdyby to bylo jen tak jednoduché jako jen jim řešit zjištění nebo jim poskytnout výzkumné studijní dokumenty ke čtení. Pravda je, že to není nikdy tak jednoduché, zejména s časem a výdajem, které jsou obvykle značné bariéry.

Níže jsou uvedeny některé koncepty, které by mohly vyplatit myslet na to, že začít pomáhat ostatním na jejich výzkumu informovaném o cestě Real Betis Balompie Dres … kniha Metacognition Instructor Workshop

Nemusíte skončit jako odborník na techniky výzkumné studie

Začněme zřejmým: Výzkumná studie vypadá skličující. Nepožadujete však, abyste byli profesionálem, aby ve výzkumu objevili prospěšné věci.

Takže se netýkejte, pokud nerozumíte své Bayesovské analýze z vašeho dvojitě slepého designu. Vzhledem k tomu, že výzkumná studie má jen nikdy informovat váš úsudek, ne nahradit, nevyžadujete, abyste byli předním profesionálem v technikách výzkumných studií k využití zjištění. Pochopení širokých principů a obecných pokynů je dostačující (zejména na začátku). Abychom pomohli svému personálu zvládnout základy, napsali jsme této příručce pro začátečníky, aby porozuměli kognitivnímu vědeckému výzkumu.

Náš velmi milovaný mentor a objevování zdrojů (a kde je objevit)

Nikdy nebylo mnohem více vzdělávacích zdrojů, ze kterých bylo možné vytáhnout, stejně jako nikdy nebylo mnohem snazší. Právě zde je několik našich milovaných míst, abychom je objevili …

Knihovna zaměstnanců

S oslňujícími vydavateli, jako jsou Routledge, Crown House, John Catt, a také podpůrné profesionály Bloomsbury, kteří se chtějí vyrovnat o tom, že jsou založeny na důkazech, existuje bohatství možností výběru.

Vytvoření personální knihovny poskytuje vašim personálním možnostem i příležitostí, aniž by se cítil a předepsal. V institucích, které jsme navštívili, jsme viděli několik fantastických personálních knihoven CPD. Nerozumíte, kde začít? Právě zde je několik knih, které bychom doporučili:

Science of Learning, Bradley Busch a Edward Watson (samozřejmě)

Co každý instruktor potřebuje vědět, Jade Pearce

Jak se objevuje, Paul A. Kirschner a Carl Hendrick

Proč neškodí jako škola?, Daniel T. Willingham

Principy Rosenshine v akci, Tom Sherrington

Komentáře kyvadlo, Michael Chiles

Metoda vyhledávání 2, Kate Jones

Kid otázka, Mark Roberts

Posílení Toolboxu Trainee, Amarbeer Singh Gill

Zpravodaje a blogy

Pro Real Sociedad Dres ty, kteří mají omezený čas na zapojení do výzkumu, jsou blogy i zpravodaje vynikající metodou, jak se seznámit s nejdůležitějšími zjištěními. Existuje celá řada bezplatných zpravodajů, které pravidelně shrnují klíčové výzkumné studie v velmi snadno dostupném formátu. Ty mají běžně výhodu, že SS Lazio Dres kromě přidružených příspěvků zahrnují odkazy na původní výzkum.

Ty, které se přihlásíme k odběru, se potěšily čtení a také by naznačovaly, že jsou:

Náš zpravodaj a naše blogy (samozřejmě)

Paměť Johnathana Firtha a aktualizace metacognition

Zdroje Mary Myatt

Webové stránky Blake Harvarda

Webové stránky Sarah Cottinghamové

Zdroje Toma Sherringtona

Blog Jo Castellino

Blog Rachel Ball

Web Adama Boxera

Web objevování vědců

Blog Paula A. Kirschnera

Zapojte se na Twitter

Pro spoustu nemocí sociální sítě (a jich je mnoho!), Může to být poklad pro CPD, pokud ji dobře využijete. Organizace, které pravidelně zveřejňují materiál založené na důkazech (opět zdarma) zahrnují:

Nás (samozřejmě)

Vzdělávání založené na důkazech

Chartered College

Kromě toho existuje také mnoho aktivních vědců i odborníků ve třídě, včetně lidí, jejichž blogy i zpravodaje, které jsme doporučili.

Ještě musíme uspokojit výzkumného pracovníka, který nebyl připraven (a často, dychtivý), aby prošel jejich výzkumnou studií a odpověděl jakýkoli typ otázek. Jen čekají na někoho, aby je oslovil.

Podobně počet fantastických učitelů sebereflexní třídy/členů SLT, kteří přecházejí na své zkušenosti, naznačuje, že Twitter může být bohatým zdrojem bezplatného CPD.

Webináře zdarma

Během několika posledních let došlo k podpoře přijímání webinářů Twilight jako iNdikáty získání CPD. Toto je obvykle extrémně ekonomická metoda objevování mnohem více konkrétní oblasti. Ještě mnohem lepší – mnohem více a mnohem více profesionálů sdílí své porozumění zdarma.

Některé nadcházející, aby získali sféru sféry, zahrnují:

Náš mentor a objevování webináře Spotlight (pouze několik vstupenek stále k dispozici), stejně jako naše workshopy pro celosvětové instituce (samozřejmě)

Seneca je bezplatné kurzy CPD na vyžádání

Podcasty

V současné době existuje spousta extrémně skvělých vzdělávacích podcastů. Několik našich oblíbených zahrnuje:

Být vzdělaný

TandTeaching

Mind The Gap: Vytváření vzdělávání po celém světě

Plnění kbelníku

Výuka a objevování skupin

Slyšeli jsme o tom, že řada institucí zřizuje dobrovolný mentor a objevování skupin, které doplňují nepřetržité inset CPD. Mohou to být krátké a také jen vytvořit šanci projít, jak se zdá, jak skvělá metoda vypadá, a to, co navrhuje výzkumná studie, může být hlavní principy.

Ty běžně vytvářejí úzce spletenou sousedství, kde se personál cítí pohodlně sdílet své koncepty i myšlenky, což jim poskytuje platformu, aby experimentovali při uplatňování mentora a objevování důkazů.

Poslední myšlenky

Zůstat stejně jako datum i na vrcholu současné výzkumné studie může být obtížné. Může to být časově náročné a běžně odrazující (protože mnoho z výzkumných studijních prací stojí za výplatními stěny). V ideálním případě výše uvedené poskytuje několik skvělých jídel, které věří, kde začít, a přesně jak pomáhat svým kolegům, jakož i vrstevníkům na jejich důkazní cestě.

Chcete dostat hlubší ponor do několika z nejdůležitějších výzkumných studií ve vzdělávání? Spojili jsme se s Jade Pearce, abychom vám přinesli mentora a objevování Spotlight, čtvrtletní kombo časopis + webinář, který se zabýval 10 klíčovými studiemi. Na oslavu spuštění je první edice bezplatné – rezervujte si lístek a také získejte kopii zde.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.