Oznámení spuštění společnosti PTI Consulting Ltd, vedené odborníkem na sportovní technologii Mike Bohndiek

přítelem a pravidelným přispěvatelem do sportovního místa konání (SVB), Mike Bohndiek, tento týden oznámil zahájení PTI Consulting Ltd; vytvořené tak, aby sloužilo sportovnímu průmyslu s pragmatickým technologickým vhledem.

PTI Consulting Ltd existuje, aby umožnila růst a efektivitu podnikání prostřednictvím technologické a transformace lidí.

Jako zakladatel přináší Mike třináctileté zkušenosti s poskytováním v tomto sektoru, včetně dvou transformací a nasazení stadionu (jmenovitě u Anglická fotbalová reprezentace Dres West Ham FC a New London Stadium) na čtrnáct sportovních míst ve Velké Británii. Z těchto zkušeností přicházejí hlavní principy PTI, až po:

• Přineste jednoduchost ke složitosti
• Přineste logiku zmatení
• Přineste objednávku chaosu
• Přinášejte znalosti k neznalosti
• Přineste transformaci k rozpadu

Jako primární nabídka dodává PTI CIO/CTO As-A-Service-buď na základě zadržené nebo prasknutí. Přináší stejné strategické znalosti jako FTE, ale přichází za zlomek nákladů, je to stále populárnější přístup pro kluby a místa, která chtějí řídit technologickou transformaci bez porušení banky.

Z konvenčnějších poradenských základů má PTI rostoucí tým obchodních analytiků, produktových manažerů a River Plate Dres specialistů na infrastrukturu, kteří mohou pomoci vašemu klubu, stadionu nebo místu konání při provádění dalších technologických kroků; Ať už jde o denní den/denní zkušenosti, Flamengo Dres připojení in-stadia, komerční strategii prostřednictvím technologie, ochrany údajů/GDPR nebo obnovení infrastruktury.

Podívejte se na některá hlavní oznámení o klientech v následujících týdnech prostřednictvím stránky společnosti:

Kontaktujte Mike dnes e -mailem na adrese: mike@pticonsulting.co.uk

#SportsvenueBusiness – Udržujte vás vědět!

Sdílejte tento článek

Leave a Reply

Your email address will not be published.