Jak se vypořádat s nepředvídanými obtížemi

, jak přesně nabídnout s nepředvídanými během soutěží

Podmínky nejsou vždy nejlepší během soutěží.

Déšť, extrémní teplo, špatné pole nebo podmínky arény, rušivé nebo nepříjemné fanoušci a poškozená zařízení jsou jen pár věcí, které se mohou zaměřit.

Máte mnoho pravděpodobně v soutěži, kde došlo k nepředvídanému výskytu … Srazilo vás to z vaší hry?

Možná vás to zabralo soustředění na to, co jste dělali nebo jste potřebovali … nebo jste možná nemohli znovu získat své zaměření, a následně trpěl váš výkon.

Problém je v tom, že mnoho metod sportovců a také se připravuje na hladké běhy, které očekávají, že se podle plánu vynoří cokoli.

I když mohou existovat perfektní podmínky pro konkurenci, zřídka jsou ty konkurenční podmínky perfektní.

Stane se něco nepředvídaného … vždy bude na cestě někde během programu soutěže vždy na cestě, ne -li několik hrbolů.

Nepředvídaný výskyt Brighton & Hove Albion FC Dres však nevyžaduje, aby byl politováníhodným výskytem, pokud se připravíte na neočekávané.

Většina sportovců neplánuje neočekávané, chybně věří, že to vyvolává nežádoucí podmínky. Z pravdy není nic navíc.

Nejlepší sportovci se psychologicky připravují na některé nepředvídané události, a proto trénují jejich mysl, aby se vyrovnali s rozptýlením a přizpůsobili se okolnostem.

Když se sportovci připravují na olympijské hry v Riu v roce 2016, jsou dobře si vědomi nepředvídaných událostí, ke kterým došlo v průběhu historie olympijských her.

Tito elitní sportovci tráví hodně času přípravou na mimo-modré události a přesně na to, jak budou na tyto okolnosti reagovat.

Elitní sportovci chápou požadavek na školení jejich zaměření, takže jsou psychologicky připraveni blokovat rozptýlení.

Sportovní psychologka Karen Cogan spolupracuje s olympijskými sportovci, kteří jim pomáhají připravit se na nabídku s nepředvídanými scénáři, takže jsou optimálně připraveni, když zasáhnou olympijskou scénu v Riu.

Cogan: „Není to tak zásadní, že přibíjíme věci, které se stanou, ale je to proces o tom, jak jít s„ co-ifs “, stejně jako o tom, co byste dělali. To je něco, co si s sebou berou, a pak jsou připraveni nabídnout s čímkoli, co jim přijde. “

Kromě toho může být schopnost blokovat rozptýlení vylepšeno tréninkem pro každého sportovce na jakékoli úrovni úrovně.

Cogan: „Můžete přesně vidět, jak [trénink mozku se soustředit] je užitečný v konkurenci, když jsou [sportovci] rozptylováni někým jiným, nebo něco, co se děje ve stáncích, nebo existuje nějaké zpoždění. Chtějí znovu získat své zaměření, aby jejich výkon nebyl ovlivněn. Je to objevená dovednost, stejně jako něco, co musí v konkurenci metoda, a také zakládat jako součást své sady dovedností. “

Mentální dovednost zaměření pomáhá, že zůstanete ve svém „atletickém kokonu“, kde jste zcela ponořeni do toho, co v tuto chvíli hrajete. Právě tento typ zaměření vytváří ideální výkon.

Tip pro správu nepředvídaných během soutěží:

Vytvořte nějaké scénáře „if/pak“… například: „Pokud někdo křičí, než se chystám udělat svou rutinu, pak se zastavím, zhluboka se nadechněte a znovu zaostřujte o první věc, kterou budu dělat.”

Poté, co máte vytvořeny nějaké scénáře, nacvičte je v praxi. Nechte spoluhráče způsobit rozptýlení křikem a poté proveďte strategii opětovného zaměření.

Vždy mějte na paměti, že výška je mnohem víc než jen tělesná trénink … potřebuje trénovat vaši mysl.

Zvyšte svou sebeúctu s koučováním mentální hry!

Trenér Master Mental Game, Dr. Patrick Cohn, může pomoci vám nebo vašim sportovcům ve věku 12 let, stejně jako nahoru, zbavit se mentálních Liverpool FC Dres herních problémů s osobním koučováním.

Můžete spolupracovat se samotným Dr. Patrickem Cohnem v Orlandu na Floridě nebo pomocí Skype, Facetime nebo telefonu. Telefonní zavolejte nám na to, že jste na 888-742-7225, nebo se s námi spojte za mnohem více informací o různých koučovacích programech, které nabízíme!

Co říkají naši účastníci?
„Je to skvělý kop, který začíná pro každého jednotlivce v požadavku„ najít “jejich metodu s mentálním tréninkem. Udržuje vás soustředěné a také VfL Wolfsburg Dres konstruktivní akce den co den. “
~ Dean Hebert, Rxrunning & Racing Coach

Pro všechny sportovce-objevte techniky zvyšující důvěru!

D Máte nepříznivý sebepojetí sebe jako sportovce, který potlačuje důvěru?

Bez ohledu na to, že se snažíte být, nejste schopni otřást otázkou, která se vrhne do vaší hlavy, když se zvýšíte v konkurenci?

Zjistili jste se jako poraženého, špatného blíž nebo průměrného sportovce, stejně jako tyto štítky vás udržují uvíznuté v koleji sebevědomí i nerozhodnosti?

Pokud jste na jakýkoli typ těchto otázek skutečně odpověděli, zkontrolujte pozitivního sportovce!

Pozitivní sportovce CD a WorkBook Program je 14denní plán pro maximální sebevědomí. Tato progradanullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.