Buďte definitivní pro zlepšení sportovního výkonu

sportovců, kteří sami druhou předpokladu

Rychlá rozhodnutí je nezbytná u rychle se pohybujících se dynamických sportů.

Aby byly úspěšné, sport jako volejbal, oplocení, wrestling, tenis Bayern Munich Dres atd. Potřebují rychlá rozhodnutí, někdy v milisekundách.

Sportovci, kteří ovládají dovednosti rychlého a definitivního rozhodování, mají tendenci diktovat tok hry nebo zápasu, cítí se ve správě i sebevědomí, a jsou schopni, aby se věci objevily v konkurenci.

Překlopení definitivního věření jsou nadměrné myšlení nebo sportovci, kteří druhé dohady…

Tito sportovci na druhé straně brání jejich rozhodnutí, nadměrně analyzují situaci a nemají důvěru v jejich schopnost přijímat správná rozhodnutí.

Over-Thinkers Ajax Dres se bojí dělat chyby, aby váhali před jednáním a poskytli svému soupeři významnou výhodu.

Nemáte hodně času na zhodnocení vašich možností v konkurenčních sportech, zejména když vám směřuje volejbal 75 mph. Máte jen asi 0,21 sekundy, abyste udělali správné čtení, nastavení těla a také naplánujte, kde chcete zasáhnout míč.

V baseballu trvá sféra 95 mph přibližně 0,40 sekund na domácí desku. Není to hodně času na určení hřiště, umístění, ať už se budete houpat nebo kde chcete zasáhnout míč. Nemáte čas přemýšlet, jen reagovat.

Nyní pochopíte důležitost rychlých rozhodnutí během soutěže.

Znepokojení je: můžete posílit mentální dovednost rozhodování a pokud ano, jak?

Chcete -li odpovědět úplně první část otázky … Je -li rozhodování dovedností, pak ano, lze ji v průběhu času zlepšit konzistentním opakováním.

Jak? Reakce se však může zdát zřejmá metoda za podmínek podobných her. Klíčem je pokračovat v práci na vašich rozhodovacích schopnostech až do doby, než se tato Santos Laguna Dres dovednost stane reflexivní (jako je kartáčování zubů).

Eli Dershwitz je nejmladší šermíř v americkém olympijském mužském týmu mužů a ve Spojených státech nejlépe hodnoceným Sabre Fencer.

Dershwitz je chápán za to, že věřil rychle na jeho nohy … což je důležité, protože mnoho zápasů se běžně rozhoduje za méně než 60 sekund.

Dershwitz: „Je to hodně rychlejší-rychlé reakce, rychlé dotyky, velké množství sprintů. To se mi vždy dostalo, množství fyzické i mentální schopnosti, které trvalo ve stejnou dobu, abych mohl být výbušný, ale také být schopen rychle reagovat na to, co váš soupeř dělal. “

Trik k rychlému rozhodování Dershwitze je doba, kterou se věnuje prokázání této mentální dovednosti, dokud se nestane druhou povahou.

Dershwitz dal práci, aby mohl záviset na rychlém rozhodování Lightning namísto pomalého namáhavého věřeného procesu, který narušuje schopnost těla rychle reagovat.

Dershwitz bude vyžadovat, aby závisel na svém rychlém rozhodování, pokud plánuje přistát na pódiu v Riu.

Dershwitz: „Jen se dívám dopředu na uvedení veškeré obtížné práce a odhodlání, všechny hodiny krve, potu, stejně jako slzy v průběhu let… do jednoho vynikajícího turnaje.“

Tipy pro stanovení rychlého rozhodování ve hře:

Praxe je lepší, takže dodržujte tento 4 krokový plán:

– Praktik je definitivní během metody rychlostí hry.
-Vytvořte herní scénáře nabité tlakem v praxi.
– Zkontrolujte svůj vývoj po metodě a také zjistěte, zda vyžadujete provést jakýkoli typ úprav.
–Pověření během příštího tréninku.

Naučte se zde všechny mé triky pro předvádění s důvěrou.

Naučte se silné mentální strategie podporující důvěru!

Jste frustrováni praktikováním těžší ve svém sportu, abyste během soutěže byly vaše úsilí vráceny vaší mentální hrou?

Máte pocit, že vaše bříško je v sféře uzlů, stejně jako nemůžete jasně uvěřit, protože jste tak úzkostliví a napjaté šlápnutí na pole, soud, program nebo sledování?

Podívejte se na náš program, Fearless Athlete!

CD Fearless Athlete a Workbook Program je 14denní plán pro nepřekonatelnou důvěru. Tento program je vhodný pro jakýkoli typ sportovce nebo trenéra, který si přeje najít silné mentální strategie k překonání strachu, perfekcionismu a také pro vystoupení s důvěrou.

Další informace o jednom z našich nejvýznamnějších programů CD v sérii Positive Athlete…

Fearless Athlete: 14denní plán pro nepřekonatelnou důvěru

Co říkají klienti?
“Patricku, s tvým vynikajícím směrem na mentální hru jsem měl ty nejlepší státní příslušníky, jaké jsem kdy měl.” A ještě důležitější, dostal jsem se s pěti dny uvolněnými a také se bavil – nový nápad v mém životě! Sečteno a podtrženo – mám pět prvních a jednu sekundu! Řekněte vám! Jsi přesně to, co jsem potřeboval. “
~ Dennis O’Brien, plavec

“Můj syn dokončil celý program pozitivního sportovce.” Program CD ohromně pomáhal. Využil to, aby udržel pozitivní myšlenky tekoucí. Dokázal se soustředit na svůj boj namísto jeho nepříznivých myšlenek. Bojoval za své extrémně nejlepší. My anull

Leave a Reply

Your email address will not be published.