Nové zážitky z pohostinství na Stamford Bridge Chelsea FC

KSS spolupracují s fotbalovým klubem Chelsea na rekonstrukci SS Lazio Dres západního stánku a na horní vrstvě sezení, aby vytvořily své nejnovější prémiové zážitek pro držitele sezónních lístků i pro sezónu pro sezónu i pro držitele sezónních lístků i pro sezonní vstupenky i pro držitele sezónních lístků i pro držitele sezón Zápasové kupující vstupenek.

Debbie Power, ředitelka partnera společnosti KSS, řekla:

Naše nejmodernější práce s klubem pokračuje v našem dlouhodobém spojení s blues, které začalo v roce 1991. Westview je nejvýznamnějším pokrokem na západní stánek s ohledem na to, že rok 2001, a také rozvíjí část pohostinnosti pomocí klubu v a a Málo z nejlepších sedadel na stadionu.

Společnost Westview, která byla zahájena před sezónou 2021/22, zahrnuje dva nové 360 stupňové bary a čtyři potravinářské destinace v oddané potravinářské hale pomocí vylepšeného menu od Golden Bake, ukončené domu, horký kámen i komín.

Naše styly pro nový cíl zlepší cestu hosta z příjezdu na úrovni země a přidá novou dimenzi značce Chelsea.

KSS spolupracují s fotbalovým klubem Chelsea na rekonstrukci The West Stand Concourse a také na horní vrstvě sezení, aby vytvořili nejnovější prémiový zážitek z lístků pro držitele sezónních vstupenek i pro kupující vstupenek na zápas. Obrázky, zdvořilost: KSS
Zážitek z zápasu bude rovněž vylepšen se třemi novými, obrovskými obrazovkami ve stojanu, což zajišťuje, že sedadla na všech místech mohou poprvé zobrazit materiál obrazovky. Všechna sedadla budou nahrazena novým vylepšeným sezením, zatímco platforma přístupná na vozíku byla také nainstalována se čtyřmi invalidními vozíky a kamarády.

Debbie Power je jedním z 50 a více profesionálů na trhu, který bude hovořit v ALSD International, který bude konat fotbalový klub Liverpool v novém primárním stánku-vytvořený KSS-letos 6-7. září.

Debbie dodal:

Díváme se dopředu na dokončení Španělská fotbalová reprezentace Dres práce a představíme se koncem tohoto léta.

KSS je dlouhodobým VIP sponzorem Sports Location Service (SVB). Navíc informace o jejich oceněných službách klikněte na Atletico Mineiro Dres banner níže…

ALSD na celém světě dodává celoroční poznatky a klíčové poznatky o zvyšování zisků s novými sestavy, rekonstrukce, rozšíření služeb, prémiové sezení, pohostinnost, F&B, inovace a znovuotevření, přestavba a zotavení. Pro mnohem více informací klikněte na banner níže …

Příští vydání ALSD Worldwide drží fotbalový klub Liverpoolu 6.-7. Září a také bude fungovat na výstavě na vysoké úrovni, výstavu i síťové akce, kromě technických výletů Anfielda, Evertonova Goodison Park a také M&S Bank Arena v areálu ACCL.

#AlsDinetional – Evropská vedoucí akce pro sektor prémiového sektoru sektoru a sportovní pohostinství
#Alsd – vedení trhu s prémiovým sedadlem za posledních 30 let
#SportsvenueBusiness – Přední platforma pro tržní zprávy, zhlédnutí a vývoj

Sdílejte tento článek

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.