Plně revidovaný 61 zápasů RLWC2021 Rutina exponovaná

za necelý rok, největší i nejlepší světový pohár ragbyové ligy v historii dosáhne svého napínavého vyvrcholení v předváděcím víkendu v Manchesteru s finále vozíku, následovaný doublem -Hlada mužů i ženské finále ve Old Trafford. Byla odhalena úplná revidovaná rutina 61 zápasů pro soutěž v roce 2022.

Pět týdnů sportovní akce světové úrovně začíná v St James ‘Park v Newcastlu 15. října před stadionem Headingley, Leeds otevírá ženskou soutěž 1. listopadu a také dvojitý hlavičkou ve slavné měděné krabici, London odstartuje událost v invalidním vozíku 3. listopadu je zde nabízena plná rutina.

Během přeplánování 61 zápasů představených na 21 slavných místech, napříč 21 slavnými místy, napříč 21 slavnými místy, napříč 21 slavnými místy, napříč 21 slavnými místy, napříč 21 slavnými místy, napříč 21 slavnými místy, napříč 18 slavnými místy, napříč 18 slavnými městy a městům zahrnují změnu dvou příslušenství mezi stávajícími místy v Leedsu, bylo ovlivněno pouze pět RLWC2021. stejně jako přemístění příslušenství z Anfield Stadium a také M&S Bank Arena.

Na mužském turnaji bude v den zahájení (15. října) na místě na stadionu Headingley v Leedsu, kvůli střetu s jednou další Francouzská fotbalová reprezentace Dres událostí v trupu. Na oplátku, stadion MKM, Hull bude nyní pořádat Nový Zéland V Jamajka ve skupině C 22. října – příslušenství, které se mělo hrát v Leedsu.

Wiganův stadion DW bude dodávat pódium pro dvojité hlavičce, který 5. listopadu nachází čtvrtfinále druhého muže kromě žen v Anglii v Kanadě.

Manchester bude produkovat navíc sportovní historii tím, že pořádá všechny tři finále soutěže o víkendu celosvětové oslavy ragbyové ligy. Manchester Central v srdci centra města nyní uspořádá finále invalidního vozíku dne 18. listopadu. V souladu s dnem (19. listopadu) se uskuteční finále mužů a ženských dvojitých hlaviček nalezne na Old Trafford v Manchesteru.

Jon Dutton, generální ředitel, RLWC2021, stejně jako Neil Cunningham, ředitel Hospitality RLWC2021, oba hovořili na vydání ALSD International 2021, které pořádal fotbalový klub Liverpool.

Všech 32 týmů napříč 21 soupeřícími národy, které se účastní soutěží mužů, žen, a také na invalidním vozíku, se v roce 2022 zcela věnovalo revidované konkurenční rutině.

Vstupenky na obecné přijetí a pohostinnost pro všech 61 zápasů jsou zpět v prodeji podle úplného rutinního odhalení. Vstupenky lze zakoupit prostřednictvím: www.rlwc2021.com/tickets

Fanoušci, kteří si již koupili vstupenky na změněné příslušenství, budou kontaktováni s informacemi o jejich volbě od 24. listopadu. Od té doby bude od té doby do 30. listopadu nabídnuto oddané okno oddaného vrácení.

Jon Dutton, generální ředitel RLWC2021, řekl:

Dospěli jsme náš cíl při poskytování velmi malého narušení stávajících 61-zápasových rutin a také chci umístění zaznamenat své poděkování všem, kteří Watford FC Dres to umožnili.

Každé město Hold i City, které se k nám připojilo na této cestě, zůstalo zahrnuto a také připraví půdu pro extrémně nejlepší, co sport nabízí. Na všech třech soutěžích na několika nejslavnějších místech po celé Anglii existují světové třídy, přesvědčivé zápasy.

Jsme nadšeni, že vstupenky nabízené na nákup znovu Tigres UANL Dres znovu, a obhájci se nyní mohou dívat dopředu na to, aby byli součástí této speciální celosvětové akce. S potvrzenými daty zápasů i místy se potěšení zintenzivňuje, pouze když se podíváme na horizont, jakož i největší i nejlepší světový pohár ragbyové ligy.

Zdroj a snímky, zdvořilost: RLWC2021

ALSD Worldwide přináší kromě komunity 365 každoroční seminář a výstavu se zaměřením na zvýšení zisků novými sestavy, výplněmi a rozšiřováním služeb prostřednictvím pokroku ve výklencích včetně prémiového sezení a pohostinnosti, zážitku z fanoušků jako jako stejně jako technologie.

Hybridní vydání 2021 konalo fotbalový klub Liverpool a také představovala konferenci na vysoké úrovni, výstavu představující vedoucí produkty a služby v oboru, kromě síťových akcí v Everton’s Goodison Park a M&S Bank Arena. Akce 2022 bude vyhlášena v příštích týdnech!

#AlsDiNational – Evropská vedoucí akce pro sektor prémiového sektoru a sportovní pohostinství
#Alsd – Vedení prémiového trhu sedadel za posledních 30 let
#SportsvenueBusiness – vedoucí platforma pro tržní zprávy, zobrazení a vývoj

Sdílejte tento článek

Leave a Reply

Your email address will not be published.