Práce týdne: Senior Tickes Manager – Olympijské hry a paralympiály, na místě

Jsme potěšeni, že vám můžeme poskytnout podrobnosti o nejnovější práci týdne – poháněné globálním sportem – což je vzrušující volné místo pro seniory vstupenky Manažer – olympijské hry a paralympijské hry s On Location, globální lídrem v oblasti prémiové zážitkové pohostinnosti, nabízející vstupenky, kurátorské zážitky hostů, výroba živých událostí a řízení cestování napříč sportem, zábavou, módou a kulturou.

Vedení cenových úsilí o stanovení umístění ve spojení s vedením go-to-market, Pařížským organizačním výborem her, Mezinárodním olympijským výborem (IOC) a dalšími klíčovými zúčastněnými stranami, pro olympijské a paralympijské hry v Paříži 2024.

Hlavním cílem této pozice je stavět a vést na olympijské a paralympijské cenové strategii a funkcích umístění s cílem maximalizovat generování příjmů.

Základní funkce a povinnosti
Primární povinnosti

Vypracovat cenové strategie pro olympijský program ON Location.

Vytvářejte, spravujte a provádějte různé časové osy pro ceny, aby bylo možné sladit s cíli a rozpočty.

Spolupracujte s týmem architektury produktů na vytvoření různých cestovních balíčků IVH/OVH, nabídky zúčastněných stran a zkušeností s nejlepšími partnery.

Monetise nové přizpůsobené programy pohostinství a služby pro sladění s potřebami zúčastněných stran.

Spouštějte globálně s ATR na vytvoření struktury cen pro jednotlivé regiony.

Vedení průzkumu / analýzy trhu k určení cenových strategií pro konkrétní balíčky pohostinství a regiony.

Vytvořte a vede mezifunkční tým, včetně dohledu nad správci zásob.

Být schopen pracovat napříč několika funkčními oblastmi.

Spolupracujte s týmem Paříž 2024 ve všech oblastech prodeje vstupenek, hospitality v oblasti hospitality Saúdskoarabská fotbalová reprezentace Dres a hospitality ve výši.

Zaveďte systémy pro přenos znalostí pro budoucí olympijské hry.

Vytvářejte osvědčené postupy, které překoná více olympijských her.

Spolupracujte s digitálním týmem lokality a jeho partnery elektronického obchodování s cílem zajistit, aby byly zavedeny online prodejní a marketingové platformy na světové úrovni a dosáhly prodejních cílů.

Během olympijských her v Paříži 2024 musí být schopen zvládnout velmi těžké pracovní zatížení.

Další povinnosti a povinnosti

Tato pozice je zodpovědná za správu přímých zpráv a plnění manažerských povinností podle zásad organizace a platných zákonů. Mezi povinnosti patří pohovory, najímání a školení zaměstnanců; plánování, přiřazení a řízení práce; hodnocení výkonu; odměňování a disciplinování zaměstnanců; řešení stížností a řešení problémů.

Cestovat

Musí být přizpůsobitelný s prací a cestovním plánem a být k dispozici pro cestování za prací, která může zahrnovat prodlouženou pracovní dobu během nocí, víkendů a svátků. Po celý rok může být vyžadováno mezinárodní cestování, včetně prodloužených období vzdálených prací v místních kancelářích v hostitelských městech. Tato pozice může vyžadovat cestování mezi Evropou a Spojenými státy.

Tento popis úlohy není navržen tak, aby pokrýval nebo obsahoval komplexní seznam činností, Valencia Dres povinností nebo povinností zaměstnance pro tuto práci. Povinnosti, povinnosti a činnosti se mohou kdykoli bez předchozího upozornění změnit.

KVALIFIKACE
K úspěšnému provedení této práce musí být kandidát schopen vykonávat každou zásadní povinnost výše na nejvyšší úrovni. Níže uvedené požadavky jsou reprezentativní pro požadované znalosti, dovednosti a/nebo schopnost.

Požadované vzdělání a/nebo zkušenosti, znalosti, dovednosti a schopnosti:

Bakalářský titul v oboru podnikání nebo související oblasti.

Odborné znalosti Australská fotbalová reprezentace Dres a hluboké porozumění olympijským a paralympijským hnutím.

Musí mít předchozí globální turnaj (tj. Olympiáda, Světový pohár FIFA).

Vynikající komunikace, vyjednávání, marketing a prodejní dovednosti.

Silné vztahy v komunitě globálních událostí.

Silné dovednosti v oblasti řízení a vedení.

Silné technologické dovednosti.

Plynně v Excelu.

Znalost softwaru pro spolupráci týmu, jako je Asana a Slack.

Porozumění systémům XT Ticketmasteru.

Úplný popis úlohy a podrobnosti o tom, jak se přihlásit, klikněte sem.

Práce týdne vám přináší Global Sports (Globalsportsjobs), přední světovou specializovanou kariérní platformu pro mezinárodní sportovní průmysl.

ALSD International poskytuje celoroční poznatky a poznatky o rostoucích příjmech prostřednictvím nových sestav, rekonstrukcí, rozšiřování služeb, prémiového sezení, pohostinnosti, F&B, technologie a opětovného otevření. Pro více informací klikněte na banner níže…

Příští vydání ALSD International pořádá fotbalový klub Liverpool 6.-7. září 2021 a představí konferenci na vysoké úrovni, výstavní a síťové akce, stejně jako technické prohlídku akcí Anfield a síťových akcí v Evertonově Goodison Parku a M&S Bank Arena, poháněná společností Sodexo.

#AlsDiNational – Evropská vedoucí akce pro sektor prémiového sektoru a sportovní pohostinství
#Alsd – vedení prémiového sektoru sedadel pro LAST 30 let
#SportsvenueBusiness – vedoucí platforma pro sektorové zprávy, pohledy a vývoj

Sdílejte tento článek

Leave a Reply

Your email address will not be published.