Sportovní komise Snohomish County Sports Commission přidává dvě pozice

Sports Commission Snohomish County (Washington) oznámila dva přírůstky svým zaměstnancům.

Nathan Caferro byl jmenován koordinátorem Sanfrecce Hiroshima Dres sportovních akcí komise a Matthew Dollison byl jmenován The Social Media and Communications Intern.

Související příběhy

Americký ženský fotbalový tým, který čelí Německu na Floridě v New Jersey

Zkušenosti Kissimmee pojmenované oficiální cíl cesty NFL London Saúdskoarabská fotbalová reprezentace Dres Games

Přidružené luxusní hotely mezinárodní karty Dan Meisler jako globální prodejní ředitel

NASCAR, který se v roce 2023 provedl historický návrat na severní Wilkesboro Speedway

Men a ženské basketbalové turnaje na západním pobřeží zůstávají v Las Vegas

Caferro bude zodpovědný za obsluhu logistiky událostí sportovních sportovních komise pro sportovní komise Snohomish přináší do této oblasti. Dollison bude zodpovědný za propagaci sociálních médií, grafický design a komunikaci Komise SPOTS. Obě pozice jsou nově vytvořeny v úřadu.

Caferro pracoval jako stážista s Lilac Bloomsday Run a Lilac City Legends za poslední rok. Je držitelem bakalářského titulu v oboru řízení sportu na Gonzaga University. Dollison je senior specializací na komunikaci na Washington State University – Everett.

“Jsme potěšeni, že se Nathan a Matthew připojí k našemu týmu,” řekla Tammy Dunn, výkonná ředitelka Snohomish County Sports Commission. “Tyto dvě pozice nám umožní zvýšit naši hru ve službách povědomí o značce a sportovních akcích.”

Sportovní komise Snohomish County Sportovní komise pracuje na posílení ekonomiky Snohomish County, image jako prvotřídní sportovní destinace a způsob života pro své obyvatele přilákání regionálních, národních a mezinárodních sportovních akcí do kraje. Aktivní v Altitude, organizátorovi americké Watford FC Dres konference Trail Conference, uspořádá 10. vydání akce ve městě Mukilteo z 19. – 22. října 2022. Komise také nedávno najala cestovní ruch a cílovou skupinu JLL Hotel & Hospitality Group TO TO TO TO TO TO TO TO TO TO Pomozte ve vývoji RFI a potenciálně v procesu RFP k identifikaci možných veřejných a/nebo soukromých vývojářů nebo partnerů ve vývoji a financování sportovního komplexu v Snohomish County se zaměřením na pořádání různých sportovních akcí a dalších rekreačních aktivit také jako další související místní události.

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook
Tisk
LinkedIn
Reddit
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published.