8 Metody pro zlepšení představivosti

V současné době existuje obrovský argument v institucích, pokud lze učit představivost. Je to však skutečně případ? Podotýn výchově malého plamene do velkého ohně je pravděpodobně mnohem přesnější specifikovat, že představivost je něco, co lze rozvíjet. Jak přesně to tedy mohou pomoci dospělí?

Knihy mistrovské dílny Trainee

8 metod, které mají být mnohem kreativnější

1. Motivujte mnohem lepší sebepovídání

Ve studii na Yokohama F. Marinos Dres anagramech se účastníci, kteří se sami sami o sobě zeptali, („Budu se dobře?“) Vyřešit mnohem více než ti, kteří prohlásili, že budou úspěšní („udělám dobře“). Jedním z možných důvodů, proč je tato technika efektivní, je od té doby, co si kladete otázky, váš mozek okamžitě začne hledat odpovědi a působí jako kontakt nás k akci. Jiná výzkumná studie spojila přesně to, jak mluvíte se svým myšlením, koncentrací i odolností.

2. Uchovávejte deník snů

Výzkum představivosti zjistil, že jednotlivci, kteří si udržovali deníky snů, bylo vidět, že zvyšují svůj objem myšlenek, stupeň dalších detailů a také pro své kresby produkují mnohem abstraktnější tituly. Vezmeme -li si na vědomí sny evokuje emoční expresivitu, vyprávění o obrazech, humoru a existenci fantazie, z nichž všechny jsou nezbytné součásti kreativity.

3. Udělejte nějakou fyzickou aktivitu

Výzkum z University of Hertfordshire, spojený s výzkumnou studií na Stanfordské univerzitě, ukázal, že Stade Rennais FC Dres „Letinginging Go Go“ s cvičením vám může umožnit zvýšit vaši kreativitu. Chůze i běh byly považovány za podrobení účastníků řadě různých environmentálních podnětů, které stimulovaly kreativitu mozků a proto kreativitu.

4. Věřte v „vy“ a zpět

Vědci provedli výzkumnou studii, která zkoumala, zda můžete sami být kreativní. Výsledky ukázaly, že začínající muzikální studenti byli schopni zvýšit svou fantazii tím, že byli instruováni k improvizaci. Tento proces umožnil hudebníkům být mnohem inovativnější ve své metodě k vyjadřování. Podpořili se a věřili, že jsou schopni posunout limity, aniž by to nutně měli velké zkušenosti.

5. Buďte součástí týmu

Fascinující výzkumná studie se zabývala výhodou dětí pracujících v týmu vs v konkurenci. Vědci zjistili, že děti je mnohem pravděpodobnější, že formulují inovativní neshodu, zatímco v týmu, který nastaví sám, se samostatně vyhraje, aby vyhrál úkol. Zřízením Kostarická fotbalová reprezentace Dres týmu kolem vás, který přispívá k vaší sadě dovedností, můžete vytvořit atmosféru, kde je motivována a vítána představivost.

6. Objevte své potěšené umístění

Když objevíte své potěšené místo, objevíte vhodné prostředí, ve kterém bude mnohem inovativnější. Výzkumná studie zkoumající dopad nálady na představivosti zjistila, že když lidé měli pozitivní náladu, nakonec byli mnohem kreativnější. Lidé, kteří měli pozitivní náladu, věřili dynamicky, aby vyřešili řadu různých problémů.

Lidé, kteří měli špatnou náladu, však byli méně inovativní a nevyhnutelně vyřešili menší problémy. Pozitivní myšlení nabízí nahlédnutí do okolností, kterým byste nutně nevěřili, kdy v nepříznivé náladě, podpora mnohem inovativnější metody myšlení.

7. Poslouchejte hudbu, díky které se cítíte skvěle

Kreativita je vyšší u lidí, kteří poslouchají „šťastnou hudbu“ díky své schopnosti zlepšit náladu. Poslech hudby může také snížit množství napětí, které zažíváme. Náš blog o snížení napětí zkoumá několik různých metod, jak přesně můžeme tento proces zjednodušit. Nicméně to nesmí být zaměňováno s revizí s hudbou zapnutou, můžete o tom zjistit mnohem více zde.

8. Neotýkejte se na tom, co nefunguje

Bydlení může být sebezničující, protože vám zabrání tomu, abyste ocenili současný okamžik a využívali efektivní uspořádání do budoucna. Reflexe se liší od obydlí, první se dívá na to, co se mohlo pokazit, zatímco ten druhý je něco, co ničí naši představivost tím, že se vyhýbá postupu.

Pokud vyžadujete mnohem větší motivaci o tom, jak přesně posílit představivost a vytvořit růstové myšlení, máme zde mnohem více blogů a také zcela bezplatné infografiky.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.