Camatic představí své nové sedadlo Axiom na Curragh Racecourse

Camatic Nedávno měl tu čest předvést své nové sedadlo Axiom na jednom z vynikajících závodních míst na světě, ve formě jak pro šlechtu, tak pro typické sázky, Irské závody Nové vlajkové lodi 80 milionů EUR na závodišti Curragh.

Obtížnost byla jasná. Velký plán na předělání irského historického domu plnokrevných koňských závodů, Curragh, do jednoho z vynikajících závodních míst na světě, ve formě pro šlechtu i pro typické sázkař. To byla vize Aga Khan, závodní šlechta a jeden z nejbohatších filantropů na světě, stejně jako Kamatické sezení, by pro projekt byly životně důležité.

Aga Khan s hlubokým spojením s duchovním závodem v Irsku radil závodních úřadům a vládě, aby provedla přestavbu, která by vytvořila stárnoucí zařízení Curragh:

Nejpozitivnější reakce na potřeby současných závodů.

Velkolepý nový tribuna má schopnost 6 000 uvnitř s terasami a posezením dalších 6 000 venku. Obrázek, zdvořilost: NMA Architects

Ústředním bodem plánu byl tribuna se dvěma nápadnými novými rysy: ohromující o rozloze 7 000 metrů čtverečních metrů, stejně jako sezení arény, které poskytují závodníky, které napínavě blízké, nerušené a pohodlné výhody k akci na trávníku, kde koně závodili pro ne prastativní . To je místo, kde přišel Camatic. Podnikání vyjádřilo vážnou úrokovou míru v extrémně rané fázi práce a navázaná spojení cestováním do Irska, aby předvedla svůj nový systém sezení axiomů a poskytoval ujištění o přepravě i instalaci.

Plány vyžadovaly sezení na stadionu bez údržby se současným estetikem a kompaktním stylem, ale žádné kompromisy na VIP pohodlí. Zatímco zametací střecha tribuny nabízí určité zabezpečení pro terasy, sezení muselo být odolné vůči vodě i s vynikajícím UVRovým odporem. Katická polstrovaná verze axiomu, čalouněná světle šedým vinylem, námořní třídě, dokonale namontovala náklady.

Práce na přestavbě Curragh začaly v roce 2017 a do ledna 2019 byl tým Camatic na místě a zabýval se obtížemi, které představuje irská zima, střešní práce a nepřetržitá schůzky závodu. V souladu s měsícem, Camatic nainstaloval téměř 1 400 sedadel v mnoha časech pro velké opětovné otevření v květnu, když věk Khan oficiálně přivítal sázkařům na tribunu, která přináší jeho jméno, jakož i model Axiom Camatic.

Zatímco zametací střecha tribuny nad stojanem Aga Khan nabízí určitou bezpečnost pro terasy, sezení muselo být jak odolné vůči vodě, tak i s vynikajícím UVRovým odporem. Katikátova polstrovaná verze axiomu, čalouněná ve světle Chelsea FC Dres šedé, mořské vinyl, dokonale namontovala náklady

Na závodech
Taoiseach Leo Varadkar oficiálně otevřel v květnu velkolepá zařízení Curragh. Vrcholem přestavěného závodiště je stánek Aga Khan, který může uspokojit až 6 000 lidí na čtyřech úrovních.

Stejně jako stánek, dvouletá práce přinesla kromě zakázkových zařízení včetně seminářů a restaurací zrekonstruované stabilní trávníky a také přehlídkový prsten. Gallops, které se nacházejí napříč pláními Curragh, byly také upgradovány.

Historická královská místnost, která byla přemístěna jako samostatná funkce a také opětovně sestavený blok od Atletico Madrid Dres starého stánku, Boca Juniors Dres nyní přehlíží velký přehlídkový prsten.

Přestože byl projekt dokončen pouze několik měsíců, poskytovaný primárním dodavatelem John Sisk & Son a navržený Newenham Mulligan & Associates (NMA Architects), závodní dráha Curragh již zajistila řadu pochválcích, včetně úsilí BIM Cena roku na ICI Awards 2019.

Další informace o kamatickém sezení, jejich nejnovějších produktech, pokroku a pracovních místech na příští měsíc na celosvětové akci ALSD, která se konají na stadionu Croke Park 28.-29. října, kde je můžete objevit na výstavním stánku č. 31.

Vrcholem přestavěné závodní dráhy Curragh je stánek Aga Khan, který může uspokojit až 6 000 lidí na čtyřech úrovních. Obrázek, zdvořilost: NMA Architects

Poslechněte si o tom vše, stejně jako další práce v Kamatickém sezení v ALSD Worldwide-evropské a také jediné události věnované prémiovému sektoru sektoru a pohostinství-zavedení na stadionu Croke Park 28.-29. Října. Asi 50+ vysoce kalibrů odborníků z celé Evropy i Severní Ameriky, včetně Roy Westwood z Aslacture Associates, který byl zahrnut do nových projektů stadionu společnosti Tottenham Hotspur, poskytne informace o tom, jak přesně zvýšit příjmy s příjmy s příjmy Kromě nejnovějších F&B a inovacích nabídek, rekonstrukce a rozšíření služeb.

#AlsDinerational – Vedoucí akce Evropy věnovaná prémiovému mořinull

Leave a Reply

Your email address will not be published.