Hilton i partner SI Play pro představení Tourney Stay

Hilton a Sports Illustrated Play (SI UNAM Pumas Dres Play) se spojili s zahájením Tourney Stay, nové služby, která používá stávající mobilní platformu Tourney Maker SI Play a také síť Hilton a Vlastnosti pro zefektivnění procesu cestování sportovních soutěží pro mládež. Tourney Stay je určen k tomu, aby byl proces rezervace hotelu jednoduchý pro ředitele soutěže i pro rodiče, kteří si mohou prohlížet a knihu hotelů po celé zemi přímo z palubní desky, kterou již využívají k zpracování logistiky událostí.

“S Tourney Machine již zajišťujeme nespočet událostí pro mnoho různých sportů téměř v každé specifikaci v zemi,” řekl George Linardos, hlavní policista SI Play. „Nejvhodnější je spojit síly s Hiltonem a přidat tuto bezproblémovou novou integraci, protože zjednoduší životy organizátorů soutěže, trenérů i rodičů. Tým v Hiltonu je dobře vybaven tak, aby uspokojil cestovní potřeby naší rostoucí komunity a také s přidáním naší nové funkce pobytu turnaje, naši jednotlivci se mohou soustředit na to, co je skutečně důležité, jako náklady na užitečný čas s jejich týmy i stejně rodiny. “

Například poté, co ředitel soutěže nebo rodičovského Fotbal Dres registru na akci na turnajovém stroji SI Play, získají seznam nemovitostí v blízkosti umístění turnaje. Poté, co se seznam zúží, Hilton shromáždí a také spravuje odpovědi hotelu, což organizátorům i rodičům ušetří před tím, než budou muset dělat nohou.

“Toto partnerství vytváří bezproblémovou West Ham United Dres zkušenost pro rodiče i ředitele soutěže, když jsou ve fázích plánování, kromě toho, kdy se objeví v nemovitosti Hilton,” řekl Frank Passanante, senior viceprezident pro skupinové prodeje i na trhu Vztahy v Hiltonu.

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook
Tisk
LinkedIn
Reddit
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published.