LAFC, aby zvýšil zážitek z zápasu s sekcí bezpečného stálého na New Banc of California Stadium

Los Angeles Football Club (LAFC), oznámil nejen ceny sekcí příznivců, ale také odhalil plány designu pro bezpečné stálé sekci v jeho brzy- Be-Nový domov, Banc of California Stadium, na černé a zlaté Santos Laguna Dres rally, která se konala minulý víkend v umělecké čtvrti LA.

Po ruce bylo po ruce více než 1 000 podněcovaných příznivců, aby se dozvěděli zprávy, protože prezident a majitel klubu Tom Penn spolu s vedoucím vedení Larry Berg zahájil shromáždění oznámením členství v sekci příznivců za 20 USD za zápas. Zprávy se horko na patách prémiového sezení klubu, dobře v rozvoji jeho inaugurační sezóny 2018.

Majitel vedoucího LAFC Larry Berg, řekl:

Naši příznivci byli naším zaměřením, protože začátek. Když stavíme tento klub od základů, naši příznivci byli u kormidla a nadále jsme odhodláni zajistit, aby měli nejlepší zážitek z zápasu ve fotbale Major League.

Jako první stadion s bezpečným postavením na západním pobřeží, prvním stadionu v Severní Americe s bezpečnými stojícími železničními sedadly a globálním prvním přizpůsobeným designem, LAFC nabídne příznivcům příležitost postavit se na rameni Rameno, vytváření elektrické a Ghanská fotbalová reprezentace Dres sjednocené atmosféry ve dnech zápasu na novém stadionu Banc of California.

Od svého založení v říjnu 2014 se klubový a stadionový architekt Gensler Sports v neustálém dialogu s příznivci pořádal několik konstrukčních sezení semináře o architektonických prvcích severního konce stadionu podporovatele. Vlastnictví LAFC začlenilo globální osvědčené postupy k vytvoření nejvíce podporovatelského prostředí v MLS.

Systém sezení železnic je vyvíjen společností SC Railling, americkou železniční a sedací výrobou se sídlem v Minneapolis, který dodával zábradlí pro některé z největších projektů v zemi, včetně stadionu USA, T-Mobile Arena, Leviho stadionu a Citrus Miska. Zábradlí bylo speciálně vyvinuto pro bezpečnost a pro maximalizaci linií zraku pomocí šikmé kolejnice. Design sedadla je prvním na světě, mnohem pohodlnější než stávající globální železniční sedadla. Koncept Seed Seat Seat Seat Concept trval téměř dva roky intenzivního výzkumu, návrhu a analýzy projektů nejlepších železnic po celém světě, včetně Celtic Park, Allianz Arena, RB Arena Leipzig a Borussia Dortmund’s Westfalenstadion.

Stadion Architect Gensler Sports hrál nedílnou roli při koncipování a implementaci bezpečného konceptu. Kromě toho bude při 34 stupních sekce příznivců nejstrmější v MLS. Chcete -li zobrazit architektonické vykreslování sekce příznivců, navštivte prosím:

Prezident a majitel LAFC, Tom Penn, řekl:

Byl jsem naprosto odfouknut vášní a odhodláním našich původních příznivců. Od začátku nám neustále přinesli energii, nápady, vstup a lásku. Opravdu děláme historii ve spolupráci s našimi spoluzakladateli LAFC, 3252!

LAFC odstartoval 2017 sjednocením více než 2 000 fanoušků na stavebním místě stadionu a nabídl příznivcům s kdysi za život, vůbec první příležitost učinit svou značku v betonu, který bude základem a srdcem stadionu. V loňském roce klub dosáhl několika základních milníků, včetně zahájení roku s oficiálním odhalením Crest a Club Color pro fanoušky a vůdce města; skóroval pozoruhodné vítězství pro klub, jeho fanoušky a lidi v Los Angeles zajištěním jednomyslného souhlasu městské rady v Los Angeles na závěrečnou zprávu o dopadu na životní prostředí; putování se na historický průkopnický obřad se stovkami příznivců klubu; Banc of California Stadium oznámil svá oficiální práva na pojmenování stadionu; dokončení demolice sportovní arény a zahájení výstavby s prvním z četných nakládaných betonových nalévání; a hrdě oznamuje víceleté partnerství s fotbalovým klubem Orange County United Soccer League (USL) v Orange County v nákupu, aby ještě více zlepšilo rozvoj profesionálního hráče a vytvořilo potrubí pro hráče, kteří ukazují záruku, že se připojí k týmu LAFC.

O LAFC
Fotbalový klub v Los Kawasaki Frontale Dres Angeles (LAFC) je nejnovější fotbalový klub MLS sloužící oblasti Greater Los Angeles. Jeho vlastnická skupina se skládá z místních vůdců a inovátorů průmyslu s intelektuálním kapitálem, finanční zdatností, provozními znalostmi a úspěchem v oblasti zábavy, sportu, technologie a médií. Skupina vlastnictví LAFC se věnuje budování prvotřídního fotbalového klubu, který představuje rozmanitost Los Angeles a je odhodlána poskytovat fanoušky bezkonkurenční zážitek. Domem klubu bude Banc of California stadion, první stadion s otevřeným vzduchem postavený v Los Angeles, protože 1962, který se může pochlubit kapacitou 22 000 míst.

Obrázky, zdvořilost: Lafc / Gensler Sports

#SportsvenueBusiness – Udržujte vás v poznání!

Sdílejte tento článek

Leave a Reply

Your email address will not be published.