Essma Close-Up: Andrei Peregoudov, vedoucí práce ve VTB Arena Park

Během nedávné evropské evropské výlety do Ruska (2.-5. července 2017), jeden z stadionů šel do budoucího dynamo stadionu. S VTB Arena začleněnou do stadionu jsou místy i jeho okolí součástí obrovské práce v Moskvě. Zkontrolujte důvtipný rozhovor Essma vedený s vedoucím práce ve VTB Arena Park, Andrei Peregoudov.

Co jste chtěli ukázat účastníkům výletu na stadionu v Rusku, když Essma šel do VTB Arena Park?
Vzhledem k tomu, že je to prakticky 10 let, protože bylo vyvinuto tak, jak se stane, bylo hodně ukázat členům výletu Essma. Byli jsme nesmírně šťastní a nadšeni, že jsme ukázali vývoj, který celý web provedl. Doufáme tedy, že členové Essa Rusko nadcházející výlet stadionů mějte na paměti alespoň některé charakteristické rysy našeho odlišného projektu VTB Arena Park.

Které speciální funkce jsou zahrnuty do práce i stadionu?
Příští rok uspořádá Rusko poprvé světový pohár FIFA FIFA v roce 2018 ve své historii, díky čemuž se všechny ruské stadiony neustále mění v umístění moci, včetně nejznámějšího – „Dynamo stadionu“. V roce 2008 byla uzavřena, kdy byly všechny jeho hlavní strukturální aspekty prakticky v úpadku, což způsobilo, že je nebezpečné pořádat události. Bylo to prakticky 10 let, protože bylo zcela obnoveno a také přepracováno tak, aby skončilo jako futuristická sportovní aréna, která je naprosto pohodlná a bez rizika jak pro své CF Monterrey Dres hosty, tak pro manažery událostí, kromě hráčů z okolí svět.

Sportovní aréna s schopností sedadel a schopností, aby se soutěžící i publikum cítili pohodlně, je rozhodně nejdůležitějším místem v jakémkoli typu sportovního komplexu. Stejně jako nyní je to přesně konvertibilní arény, které lze změnit z hokejového soudu na basketbalový hřiště a zpět za 2,5 hodiny, které se stávají ideální volbou. Taková sportovní aréna na stadionu Dynamo bude pódiem pro všechny hlavní sportovní akce, hudební i ledové pořady nebo boxové zápasy, s možností pořádání hokeje i basketbalových zápasů ve stejný den.

Schopnost náklonu stadionových platforem, která umožňuje divákům maximalizovat svůj úhel vidění a také způsobit, že měnící se proces ještě rychleji je ještě jednou praktičtější novinkou. Toto bylo představeno jako fanoušci basketbalu, kteří měli spíše omezený pohled ve srovnání s hokejovými nadšenci, protože prostor (zhruba 5-6 metrů na každé straně) mezi basketbalovým obručem a hokejovým sítí. Díky tomu je úhel vidění, který je pohodlný pro hokej, který není vhodný pro basketbalové zápasy, stejně jako naopak. Nový styl nejen posílí obecnou úroveň pohodlí, ale také umožní jemné vylepšení počtu sedadel, nabízí milovníkům hokejů a fanouškům basketbalu s 11 500 a 12 800 křesel, zatímco schopnost sezení pro hudební představení expanduje až na limit 13 000 nebo 14 000 míst. To určitě potěší dav.

Rovněž jsou brány v úvahu také chytré telefony, samozřejmě, se speciální aplikací zřízená pro ty, kteří nechtějí promarnit svůj čas a snaží se objevit vstupenky nebo stát ve frontě hladových fanoušků, aby získali horký psí nebo kontejner popcornu. Tato aplikace umožní nejen kontrolovat pohled ze sídla vaší možnosti, než si zakoupíte lístek, ale také nabídne speciální sekundární trh v aplikaci typu na internetové aukci, kde můžete nabídnout jednu v situaci, kterou jste vyhráli ‘ Je možné vidět zápas.

Návrháři pojištění na místě tvrdí, že systém dynamického cen ovlivněný řadou faktorů (tj. Hodnocení zápasů, hustotou webového provozu, směnné kurzy nebo dokonce podmínky povětrnostních podmínek) bude zaveden později.

Přesně stejná oficiální aplikace umožní těm hladovým jídlem, objednat jídlo online. Svou objednávku můžete nejlépe dostat pryč u speciálního rychlého pultu nebo jen využít praktickou zásilovou službu, která ji nejlépe přinese na vaše místo. Integrací využití systémů GPS s automatickou službou sledování počtu sedadel jsou možnosti dopravce, který se chystá chyba, nulové. Navíc každé sedadlo bude zahrnovat značku NFC. Jednoduše řečeno, způsobí, že se nebudete cítit hladem, ani zranit ve frontě. Tato aplikace vám rovněž umožní telefonovat taxi na svůj vlastní vkus, také s rozpočtovým Crystal Palace FC Dres plánem nebo se seznámit s nepřetržitě osvěžující částí statistik a informace o tom, co se děje na sportovním poli i venku.

Stručně řečeno, Dynamo Stadium není úplným cizincem současného vývoje a je to také místo, kde se historie spojí s špičkovými Real Betis Balompie Dres technologiemi.

Jaké šance pohostinství budou nabízeny na místě konání?
Stadion Dynamo bude mít 403 sedadel v 26 Skyboxes, 92 sedadel VVIP a 2 255 klubových sedadelnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.