Ascot Racecourse představuje Android F&B a také variantu sázení terminálu

Bambora, nováček, který zpochybnil celý trh zjednodušením plateb pro malé i středně velké podnikání, pomáhal ASCOT Racecourse zavedení skutečně mobilního Android Food. , nápojové a také sázkové terminálové řešení.

Tato možnost umožňuje platebům kdekoli a poskytuje šance na prodej s potřebami náročné klientely, postaveno na platformě Bambora Link-nový pan-evropský návrh, který podporuje nezávislé dodavatele softwarových aplikací (ISVS).

ASCOT Racecourse zkoušela mobilní možnosti v rámci hodnocení inovací v rámci Služby i poprvé v letošním roce, zavedli Bambora Link během Royal Ascot. Možnost F&B kombinuje POS společnosti Kappture s aplikací pro splácení softwaru z Bambora Link v jednom malém zařízení Android All-In-One a poskytuje klientům v ASCOT schopnost platit kartou ve zcela mobilním prostředí. Jednou přidanou funkcí jsou bezkontaktní transakce s vysokou hodnotou na podporu podobných Apple i Google Pay.

U ISV, jako je Kappture, je Bambora Link vhodnou platformou pro splácení all-in-one, vzhledem k tomu, že platby lze integrovat do jejich stávající aplikace POS softwarovou aplikaci za 20 minut a vytvářet možnost splácení Androidu All-in-One, která je licencována Pro využití s ​​získáváním bambora. S Bambora Connect, Ascot Racecourse také těží z velmi hladkého zážitku z provozu za dolní palubu, za méně než 24 hodin, s transparentními i konkurenčními cenovými plány.

George Vaughan, vedoucí inovací na Ascot Racecourse komentoval:

Pro ASCOT je nezbytná zkušenost s klienty a je schopna splnit jejich očekávání ohledně inovací. Mobile je pravděpodobně jednou z definujících technologií naší generace a my pravidelně kontrolujeme metody, jak zlepšit zážitek z návštěvníků pomocí toho, co tato inovace nabízí. Bambora Link a Kappture nám pomohli dosáhnout toho se sofistikovaným POS all-in-one a také s přípravou gadgetu, abychom mohli sloužit našim klientům rychlým i bezproblémovým způsobem.

Jídlo Ascot, nápoje i sázkové terminály jsou nyní naprosto mobilní a pomáhají zkrátit časy fronty a sloužit klientům kdekoli jsou. V situaci sázkových terminálů je schopnost klientů dělat sázky z pevných sázkových stanic využívajících terminál pro splácení Androidu k AS Roma Dres přijímání plateb karet jako první.

Jak Mark Roberts, vedoucí Bambora Connect, komentoval:

Vyvinuli jsme odkaz Bambora, abychom uvolnili schopnost pro ISV, aby do svých návrhů zahrnuly platby a pomohly sloužit klientům mnohem lépe kdekoli. Ascot je nádherným příkladem našeho předčasného věření v tento sektor, a přesně to, jak přijímáme sílu Android POS, jakož i platební pomůcky, abychom vytvořili mimořádnou návratnost investic pro naše obchodníky.

Po úspěšném pilotním schématu plánuje ASCOT během roku 2019 zavést až 100 Android POS, stejně jako pomůcky pro splácení závodní dráhy, což navíc zvyšuje její provozní všestrannost využívající Bambora Connect.

George Vaughan je jedním z 50 a více reproduktorů na této říjnově celosvětové akci ALSD, pro kterou je Kappture sponzorem inovací. George je také dlouhodobým členem ALSD Worldwide Advisory Committee, spolu Liverpool FC Dres s tržními stadingovými, jako je Michele Kajiwara, senior viceprezident – Premium Sales & Service, Staples Center/AEG, stejně jako Peter McKenna, ředitel stadionu, Croke Park; Umístění pozdržení pro akci 2019.

ALSD Worldwide-evropská i jednorázová událost věnovaná prémiovému trhu se sídlem a pohostinstvím-se koná na stadionu Croke Park v Dublinu v Irsku, dne 28.-29. října. Asi 50+ reproduktorů spolu s 30+ vystavovateli/sponzory z celé Evropy i Severní Ameriky poskytne informace o tom, jak přesně Sanfrecce Hiroshima Dres zvýšit zisky novými sestaveními, výplněmi a rozšířením služeb, kromě současných F&B F&B stejně jako nabídky inovací.

#AlsDinnational – Evropská jedna a jediná událost věnována prémiovému sektoru sektoru a pohostinství

#SportsvenueBiz

#SportsvenueBusiness – vedoucí platforma pro tržní zprávy, zobrazení a vývoj

Sdílejte tento článek

Leave a Reply

Your email address will not be published.