Kansas City vybrané pro hostování 2019 amerických gymnastických šampionátů

USA Gymnastics oznámila, že mistrovství gymnastiky v roce 2019 se bude konat poprvé v Kansas City v Missouri od roku 1987. Akce se bude konat 8. – 11. srpna v srpnu v srpnu v srpnu 8. srpna v srpnu v srpnu 8. – 11. srpna v srpnu. Sprint Center v centru města Kansas City.

Akce určuje americké šampiony mužů a žen a americký národní tým na úrovni juniorských a seniorů. Tradičně také slouží jako součást výběrového procesu pro americký tým pro mistrovství světa. Kromě soutěže patří mistrovství USA Gymnastics National Congress a Trase Show, která se bude konat v Kansas City Convention Center.

“Mistrovství USA v roce 2019 je opravdu prvním krokem na cestě do Tokia a olympijských her 2020 pro mužské a ženské gymnastiku,” řekl David Rudd, místopředseda představenstva USA Gymnastics. “Poprvé za více než 30 let budou mít fanoušci Sports Kansas City příležitost vidět nejlepší americké nejlepší gymnastky, které jsou v mixu, aby reprezentovaly Bologna FC 1909 Dres Spojené státy na olympiádě.”

Očekává se, že téměř 3 000 trenérů, rozhodčích, majitelů klubu a administrátorů v tělocvičně se zúčastní mistrovství a veletrhu. USA Gymnastics spolupracuje s Kansas City Sports Commission na akci 2019 s podporou od Check -Out KC a Sprint Center.

“Jsme neuvěřitelně nadšeni, že jsme byli vybráni, abychom pořádali takovou prestižní národní sportovní akci,” řekla Kathy Nelson, prezidentka a generální ředitelka Sportovní komise Kansas City. “Kansas City rozhodně poskytne bezkonkurenční zážitek pro AZ Alkmaar Dres sportovce, trenéry, administrátory, účastníky veletrhu, dobrovolníky i fanoušky.”

Kansas City v posledních letech uspořádala další vysoce postavené soutěže TSG 1899 Hoffenheim Dres o gymnastiku, kdy Sprint Center hostila 2012 a 2016 Kellogg’s Tour of Gymnastics Champions. Kansas City také hostila konečnou výběrovou akci pro Trampoline pro olympijské hry v roce 2008.

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook
Tisk
LinkedIn
Reddit
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published.