Stratton se připravuje na otevření ještě mnohem více skladby

se zbrusu novým výtahovým Montpellier HSC Dres parkem na horských kolech a novými skladbami uspořádanými letos na podzim, tady je to, co je ve Strattonu nové.

V srpnu to však bylo dlouho, Stratton Mountain Resort ořízl stuhu na prvních stezkách horských kol. “Jsou to opravdu zábavné, plynulé i dobře postavené,” uvádí štěrk a Olympique Marseille Dres horská kola pro Kris Dennan, který se zabýval Strattonovým stopami i nordickým centrem.

Morrisville’s Brooke Scatchard of Sensionity sleduje ručně vytvořené stopy, aby se snížil dopad na životní prostředí. Na základně si můžete pronajmout jedno z řady výletů plnohodnotných kol (a dokonce i e-kola). Pak si vezměte americkou odhalení šestibalovací židle. V rámci fáze jedna skancharda stanovila půltry skladby, které pokrývají 4,6 mil, od jemných ekologických přátel, které dodržují přístup Grizzly, až po střední stopy s některými přepínači, až po profesionální stopy s bankami a bermy. Na oslavu otevření poskytuje středisko čtyři balení vstupenek (obvykle 25 $ za kus) za 75 $. Park je otevřen v pátek neděle pro první dva víkendy měsíce a tehdy 14. října.

Pokud je běh do kopce mnohem více vaším typem věcí, běžte nahoru Stratton Mountain (a získejte několik nejlepších výhledů na listosti kolem), na severu se závodem na vrchol 13. října. mil a také lezení 2 003 svislých nohou od základny na vrchol. Pro generálního šampiona je cena 500 $ se stejnými penězi pro Guy i ženy, kromě peněz a dalších cen pro běžce a vítěze věkové skupiny. Držte se po tom, co se ten večer projeví po ženách Indigo.

A pokud jste opravdu, opravdu v běhu do kopce, zůstaňte celý týden a také uvidíte, jaké to je běžet Mt. Everest… druh. Ve čtvrtek 17. října 29029 se týká Strattona. Událost, která také zaujímá umístění v Snowbasinu v Utahu, obtíže sportovců běžet nebo vyrazit na 29 029 stop kopce vertikální (snižují gondolu dolů) po oblast tří dnů. V roce 2018 dokončilo 130 lidí celou vzdálenost a dělalo 17 kol po hoře a šplhalo 1 750 vertikálních stop nad 1,3 mil s každým kolem a poté stahovalo na gondolu. Organizátoři událostí zřídili na základně „základní tábor“ s glampingovými stany, stravovanými jídly i kapelami. Akce 2019 je nabízena, ale nyní můžete naznačovat pro rok 2020.

Winter Wondergrass, Celebrace Bluegrass Travel lyžařské město, která se týkala Strattona v prosinci, je však zpět, avšak přesunula se v zimní sezóně do 10.-11. dubna 2020. 26. října však organizátoři nabízejí náhledový koncert „Caravan to Wondergrass“ EarthSkyTime Farm, domácí farma třetí generace a pekárna na dřevo v Manchesteru. Chyťte Andyho Falco z notoricky známých řetězec, svatých i lhářů, stejně jako hrozné horské řetězové kapely, když ochutnáte Corinthians Paulista Dres pizzu i chleba Earth Ski Time Farm. Vstupenky jsou 10 $, stejně jako pokud budete bojovat v soutěži kostýmů, můžete vyhrát vstupenky na zimní sezónu Wondergrass.

Hlavní titulek obrázku: Zeke Neubauer testuje Strattonovy ručně vyřezávané průtokové stezky. Obrázek Ali Kaukas

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.