City Schválení Paves Way for New San Diego Stadium

Městská rada v San Diegu schválila prodej pozemku na státní univerzitě v San Diegu, který připraví cestu pro nový fotbalový stadion 35 000 míst na místě stadionu SDCCU, na místě stadionu SDCCU, Bývalý domov San Diego Chargers. Kromě fotbalového stadionu Sanfrecce Hiroshima Dres bude projekt 3,5 miliardy dolarů na místě 135 hektarů v městském údolí mise v údolí 1,6 milionu čtverečních stop kancelářských a výzkumných prostor, hotel 400 pokojů, bydlení a maloobchod související s kampusem.

Nový stadion Aztéků, odhadovaný na 310 milionů USD, bude financován prostřednictvím darů a celostátních zisků, které budou spláceny zisky generovanými zařízením, včetně příjmů z lístků, pojmenování práv a ústupků. Referendum o voliči v roce 2018 umožnilo státu San Diego diskutovat s městem o zemi a v listopadu byla v zásadě dosažena dohoda mezi školou a městskou Nagoya Grampus Dres radou v San Diegu za cenu 87,7 milionu USD.

Multiuse stadion bude umístěn v severozápadním rohu místa Mission Valley, který umožňuje škole pokračovat v používání stávajícího stadionu SDCCU při dokončení výstavby nového stadionu. Očekává se, že nový stadion bude připraven na sezónu 2022–2023.

Stadion SDCCU, bývalý domov Chargers a San Diego Padres, stále pořádá sváteční misku a fotbal Aztéků. San Diego State hrál na webu vzhledem k tomu, že byl otevřen v roce 1967.

Filantrop San Diego Dianne Bashor daroval univerzitě v prosinci 2019 na výstavbu nového stadionu 15 milionů dolarů; San Diego State se bude snažit najít sponzora práv Boca Juniors Dres na pojmenování na stadionu, ale pojmenuje pole Hradčí povrch Bashor Field.

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook
Tisk
LinkedIn
Reddit
E-mailem

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.