Nabízená práva na pojmenování kongresu Memphis

Kongresové centrum Memphis bylo přejmenováno na regionální banku a bude chápáno jako Renasant Convention Center pro příští desetiletí.

Banka i město Memphis tuto nabídku odhalily tento týden. Očekává se, že v současné době prochází renovaci ve výši 200 milionů dolarů a na podzim 2020 bude zcela otevřeno.

Dohoda o pojmenování práv, která má dopad okamžitě, rovněž poskytuje bance, která má možnost prodloužit pojmenovací práva prostřednictvím dalších dvou, pětiletých funkčních možností.

“Jsme nesmírně nadšeni, že můžeme ukázat náš závazek být silným partnerem s městem Memphis s naší dohodou Brazilská fotbalová reprezentace Dres o pojmenování práv pro renasant kongresové centrum,” uvedl prezident Renasant a generální ředitel Mitch Waycaster. „Zatímco uvedení našeho jména do kongresového centra je pro naši společnost obrovským regionálním identifikačním krokem, je to mnohem hlubší než jen pojmenování práv. Vypadá to, že jsme kromě bankovnictví i půjčovací služby, jakož i aktivním partnerem s městem i regionem, a také s ekonomickým pokrokem. ““

Po dokončení rekonstrukce bude logo Renasant fungovat na vnější straně zařízení a doplní nové sklo i obloženou fasádu. Po dokončení renovace bude mít centrum nový vchod s okny od podlahy ke stropu pro výhledy řeky. Rovněž bude mít primární displejovou halu o rozloze 118 000 čtverečních stop a taneční místnost o rozloze 28 000 čtverečních stop, která pořádá menší akce.

„Toto partnerství s Renasant Bank ukazuje inovace a značná vylepšení, která jsme uspořádali pro Kongresové centrum,“ uvedl Kevin Kane, rezident a generální ředitel společnosti Memphis Tourism. “Transformace našeho městského zasedání našeho městského zařízení nám pomůže při udržování a růstu cestovního ruchu a působivého ročního dopadu na pohostinství a také renovaci.”

Rekonstrukce bude také zahrnovat umění, digitální Íránská fotbalová reprezentace Dres vyhledávání a také další balicí Australská fotbalová reprezentace Dres doky. Práce je financována z daně z hotelu/motelu a finančními prostředky na povýšení cestovního ruchu. Memphis Convention Center a sousední Cannon Center zůstávají otevřené a během rekonstrukce budou mít omezený rozsah událostí.

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook
Tisk
LinkedIn
Reddit
E-mailem

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.