Tim stejně jako Robby Kelley: Ski Racing Redneck Ski Racers

je sport soukromých vítězství. Přesto minulý rok Tim Kelley, 29 let, stejně jako jeho sourozenec Robby, 25, udělal to, co jen málo lyžařských závodníků, protože Bode Miller úspěšně udělal: rozhodli se bojovat na celosvětovém okruhu (se dvěma dalšími Vermonters Tucker Marshall a Andrew McNelus ) jako domácí tým, Redneck Racers. Stejně jako Rednecks, oblečené v jejich podpisových camo závodních oblecích, popíjejí jejich domácí svahový javorový sirup, stejně jako trénink sami Polská fotbalová reprezentace Dres na jejich 350-stopové lyžařském kopci v Richmondu, udělal dobře, poděkujte vám. Takže pro tento seznam bylo těžké vybrat jednoho sourozence nad druhým.

Sourozenci Kelley vyrostli na lyžařském kopci Cochrana, kde je trénovala jejich máma, Lindy Cochran Kelley, stejně jako další členové legendární dynastie lyžařského závodního lyžařského závodního závodu. Oba závodili na University of Vermont (kde Tim vedl Katamounts k vítězství NCAA Championship v Saúdskoarabská fotbalová reprezentace Dres roce 2012), stejně jako oba byli i mimo americký lyžařský tým. V sezóně 2014/15 však ani národní tým nevytvořil. To je nezastavilo. Pokračovali v škrábání dostatek peněz na závodění v Evropě, spali na podlahách, pronajali si nejdostupnější vozidla, která by mohli, stejně jako prodávání tričkoů, stejně jako lahve svařovacího sirupu, které vařili, a také se starali o pokrytí nákladů.

Tim Kelley
A oba závodili dostačující k opětovnému opětovnému úctě amerických lyžařských trenérů, kteří je pozvali na palubě týmu C na sezónu 2015/16. Tim vzal 23. místo na slalomu na mistrovství světa v alpském lyžích ve Vail loni v únoru, pouze dva body za nejlepší Američan, Ted Ligety. V březnu pokračoval na pódiu v Slalomu na amerických národních mistrovstvích ve Waterville Valley a také získal oblast na okruhu Světového poháru. Robby měl v roce 2015 šest vítězství Slalom.

Ale když přišel čas připojit se k americkému týmu, Tim uvedl ano. Robby odmítl a vybral si, že spíše než zaplatit 20 000 dolarů, které je potřeba, aby byl sportovcem týmu C, že zůstane Redneck Racer.

Na začátku této sezóny se oba daří mnohem lépe než kdy jindy. Robby vstoupil a také vyhrál australské národní šampionáty v minulém létě i 2. prosince v Norsku, získal první medaili Europa Cupu (tréninkové místo pro mistrovství světa) s třetím místem. Tim dokončil třetí i čtvrtý v prvních závodech Am Am ​​Cup v Jackson Hole na konci listopadu.

Sourozenci budou letos v zimní sezóně ve velkém podnikání na alpském okruhu: Cousin Ryan Paris Saint-Germain Dres Cochran-Siegle je také v americkém týmu spolu se sedmi dalšími, kteří mají vazby na Vermontu.

Přečtěte si příběh závodníků Redneck ve VT Ski + Ride.

Leave a Reply

Your email address will not be published.