PHF představuje franšízu v Montreal Growth pro sezónu 2022–2023

Premier Hockey Federation přidá svůj sedmý tým ligy v letech 2022–2023 zastupující Montreal, Quebec, což znamená druhý vstup ligy do Kanady, protože bude i nadále rozšiřovat.

Premier Hockey Federation uvedla, že tým bude trénovat v centru 21.02 ve Verdunu, těsně mimo Montreal’s City Center, zatímco Teamwill hraje hry v rutinní sezóně v celé Quebecu, aby zvýšil profil ligy. Oficiální jméno týmu Montrealu a logo budou odhaleny v následujících týdnech. Rutina PHF 2022-23 musí být stále vyhlášena, s podrobnostmi týkajícími se Montrealských domácích her a míst, která je třeba následovat.

Související příběhy

Phil Andrews: Budoucnost událostí oplocení USA

Americký ženský fotbalový tým se vypořádat s Německem na Floridě v New Jersey

Zkušenosti Kissimmee pojmenované oficiální cíl cesty NFL London Games

Analýza: IOC hrající hru zpoždění PSV Eindhoven Dres pro hostitele zimních her 2030

Přidružené špičkové hotely na celém světě po celém světě Dan Meisler jako celosvětový prodejní ředitel

“Jedná se o nesmírně zajímavý čas pro PHF a růst odborníka ženského hokeje,” uvedl komisař PHF Reagan Carey. „Město Montreal i provincie Quebec mají bohatou hokejovou historii, kterou PHF s potěšením oficiálně bude součástí. Růst je klíčovou součástí závazku PHF růst hry tím, že poskytuje vyšší šance pro mnohem více odborných sportovců, aby se zřídili, a také soutěžili, a zároveň Ekvádorská fotbalová reprezentace Dres inspirovali další generaci, aby šli po svých vlastních snech ve sportu. Zavedení jednoho nového týmu PHF v ​​letech 2022-23 nám pomůže vyvinout solidní i udržitelnou budoucnost, jeden krok po druhém. Budeme i nadále zkoumat další šance na růst v Severní Americe po příští sezóně. “

Franšíza Montreal bude třetím růstem v historii PHF s ohledem na to, že liga začala v roce 2015 týmy v Bostonu, Buffalu, Connecticutu a New Yorku; Minnesota i Toronto zvažovaly, že se připojilo k lize.

Historie hokejových dějin Montrealu Borussia Dortmund Dres zahrnuje Montreal Stars, založené v roce 2007, stejně jako re-označení Les Canadiennes de Montreal v roce 2015. Oni soutěžili v kanadské ženské hokejové lize a také vyhráli čtyři šampionáty Clarkson Cup mezi rokem 2009 i v roce 2019. V prosinci 2015 byly Canadiennes i Boston Pride v prvním vnějším ženské hře v rámci tradičních slavností NHL v roce 2016. Vedení nové organizace zahrnuje prezident Kevin Raphaël a viceprezident Emmanuel Anderson s instruktorem, který má být jmenován později.

“Profesionální ženský hokej je zpět v Montrealu, stejně jako Emmanuel, stejně jako já jsem extrémně nadšený pro práci s PHF, aby pomohl růst ženské hry v celé provincii Quebec,” uvedl Raphaël. “Díváme se dopředu na budování týmu se silnými sousedskými partnerstvími a kvalifikovanými sportovci, kteří jsou připraveni udělat skutečný rozdíl i mimo led.” Toto je jen začátek toho, co bude pro všechny extrémně zvláštní sezóny. “

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook
Tisk
LinkedIn
Reddit
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published.