Tenisová mentální houževnatost a životně důležité body

zůstávají během životně důležitých zápasů duševně tvrdě

Jak dobře drží vaše tenisová mentální houževnatost během životně důležitých bodů během zápasů?

Během blízkého zápasu, když potřebujete vyhrát rozhodující bod, může vaše mentální hra zjistit váš úspěch nebo neúspěch. Pokud se utáhnete, obáváte se ztráty hry nebo se pokusíte být s výstřely příliš agresivní, sabotujete své šance na získání bodu a zápasu.

Několik nejlepších hráčů, jako je Andre Agassi, zvyšuje úroveň své hry během životně důležitých časů v zápase. Říkají se jim hráči – mohou držet sloužit nebo se zlomit, když potřebují hodně kvůli jejich zaměření a odhodlání.

Ostatní hráči, kteří bojují s mentální hrou, pod doručením v zásadních bodech v zápase. Zbavují se napětí, pochybnostmi, váháním nebo jen prostým sytičem.

Nevím přesný důvod, proč vás nemusíte nejlépe pod tlakem zápasu, pokud s vámi nemohu mluvit a položit několik klíčových otázek mentálních her. Od hráče, který dokončil můj průzkum Chorvatská fotbalová reprezentace Dres tenisové psychologie, jsem však dostal následující otázku:

“Jak mohu maximalizovat svůj výkon a zisk z životně důležitých příležitostí během zápasu?” Obvykle hraji dobře, což vede k klíčovým bodům v zápase, ale moje úroveň výkonu klesne nebo se k této příležitosti v životně důležitém čase nestane. Není to dusivání ani ztráta zaměření, ale „něco jiného“. Možná se to příliš snaží? Ale myslím, že je to zásadní rozdíl mezi postupem na vyšší úroveň a stagnujícím, přestože má schopnost postupovat. “

Většinu času nebudete mít pod životně důležitými body kvůli ztrátě zaměření, pokud nebudete frustrovaní svou hrou nebo se dostanete před sebe.

Můj přístup je, že mnoho hráčů se může dobře soustředit, ale jejich zaměření může být „ztraceno“ kvůli jiným výzvám v oblasti mentálních her, jako je ztráta klidu po chybějícím snadném výstřelu.

Nejsem si jistý, že se to v tomto případě snaží příliš tvrdě, protože příliš tvrdé snahy vést k napětí ve vašich úderech – má téměř stejný vliv jako úzkos.

Když se snažíte příliš tvrdě, pokusíte se zasáhnout nejlepší výstřel nebo sloužit – vítěze křížového soudu – VfL Wolfsburg Dres a to na vás ustoupí kvůli tomuto malému napětí ve vaší mrtvici a tím i nedostatku tenisové duševní houževnatosti.

Dalším způsobem, jak během zápasu můžete ztratit životně důležité body, je příliš přesný s vašimi výstřely. Když se pokusíte umístit své výstřely místo toho, abyste záviseli na vašem těle, aby zasáhl svůj cíl, vaše mysl se dostane do cesty, protože nad ovládáte své údery.

Další možností je, že změníte metodu a začnete zajistit svou pozici v sadě. Pokud například v první sadě dostanete vedení 5-4, někteří hráči jsou s jejich strategií příliš defenzivní. Sedíte na svém vedení, hrajete bezpečné výstřely a doufáte, že váš soupeř udělá první chybu.

Jaké jsou některé možnosti, které vám pomohou hrát s mnohem více mentální houževnatostí ve společnosti Intal Times v zápase?
Nejprve ošetřete každý bod se stejným zaměřením a intenzitou.
Nemysli na zásadní bod jako na situaci „musí“. Na sebe vyvíjíte příliš velký tlak a to způsobí příliš tvrdě nebo příliš ochranné.

Za druhé, musíte i nadále hrát agresivní a záviset na vašich výstřelech.
Jinými slovy, nechcete hrát opatrně a zdržet se. Tento problém vidím s juniorskými tenisovými hráči hodně, když se dostanou do sady velké vedení. Pokud hrajete příliš opatrně s vedením, pravděpodobně necháte svého soupeře zpět do sady.

Zatřetí, zůstaňte soustředěni na provádění aktuálního bodu.
Neotýkejte se na „co Dánská fotbalová reprezentace Dres když…;“; “Co když … Ztratím tento bod a zápas je svázán?”

Kdykoli se soustředíte na výsledky – po aktuálním bodě – dostanete se příliš daleko před sebou. Hodně úzkosti a napětí, které vypadá, že se dusí, pochází z přemýšlení příliš daleko před současným bodem.

Naučte se osvědčené metody mentální hry, jak dělat to nejlepší na hřišti!

Vykonáváte (nebo vaši hráči) svou schopnost v konkurenci?

Přinášíte to nejlepší a spoustu sebevědomých her?

Úspěšní tenista se naučili, jak dělat s maximální důvěrou v turnaje.

Pokud jste připraveni zlepšit svou mentální houževnatost a dělat s maximální sebevědomí v zápasech, důvěra tenisu: Mentální houževnatost pro hráče turnajů vám to může pomoci!

Použijte tenisovou důvěru, abyste pomohli zlepšit vaši mentální houževnatost v tenisu a objevit silné a osvědčené metody mentálních her, které pomohly profesionálním sportovcům vyhrát!

Důvěra tenisu: Mentální houževnatost pro hráče turnaje

Co říkají zákazníci mentální hry?
“Jsme překvapeni, kolik programu” The Sereantet Athlete “pomohl mé neteře hrát její nejlepší tenis během zápasů. Po dokončení CD/sešit se doslova dostala do nejvzdálenějšího kola turnaje (semifinále). Uděláme všech pět v seriálu. “
~ Jason Bourguignon, strýc

Stáhněte si naši zprávu o tenisové psychologii bezplatné!

Objevte, zda děláte jeden nebo mnohem více z těchto „nákladných“ nevynucených chyb mentálních her během zápasů!

Stáhněte si náš bezplatný tenisnull

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.