7 metod ke zlepšení vaší trvanlivosti v práci

přesně jak můžeme nabídnout s stále zvyšující se úrovní úzkosti v práci? Existují jednoduché, rychlé i jednoduché metody, které můžeme využít k tomu, abychom z Real Madrid Dres nás udělali mnohem odolnější práci? Je zřejmé, že …

7 metod ke zlepšení odolnosti

Nedávná výzkumná studie se zabývala řadou pracovníků, kteří prováděli různé druhy úkolů a pracovali také odlišný počet hodin týdně. Objevili některá typická vlákna přesně do toho, jak se personál usazuje a zachovává svou odolnost.

1. být autentický

Tím, že jsme autentičtí, jsme věrní hodnotám a vírám, které máme ve velké úctě. Mohou to být věci jako poctivost, integrita, důvěryhodnost a věrnost. Fascinující výzkumná studie ukázala, že objevováním shody mezi těmito hodnotami, přesvědčeními a vašimi činy může způsobit zvýšenou emoční inteligenci. To znamená, že když zažíváte emocionálně obtížné situace, je mnohem pravděpodobnější, že se s nimi budete moci vyrovnat.

2. Najděte své volání

Když pracujete, na tom záleží, zlepší se vnitřní motivace i naplnění. Nedávná výzkumná Španělská fotbalová reprezentace Dres studie instituce Harvard Service Institution to popisuje tím, že přesně zdůrazňuje, jak pracovníci, kteří mají pocit, že mají přímý dopad na výsledky výkonu podnikání, hlásí pocity podpořené kompetence a sebeurčení v tom, co jsou dělá.

3. Udržujte perspektivu

Někdy v práci zažíváme UPS i pády a také to je naprosto normální. Pochopitelně je obtížné zachovat pozitivní myšlení. Můžeme však změnit nepříznivé myšlení instalací růstového myšlení. Toto myšlení podporuje řešení výzev, z nichž můžeme objevit a zlepšit. Zaměřením na řešení můžeme zvládnout naše nepříznivé myšlenky na podporu atmosféry, kde jsou vítány chyby a tlak je považován za motivátor.

4. Spravujte stres

Najděte si čas na kopnutí zavedením zdravé rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem. Práce je klíčovou součástí současného života; Vaše povolání by Flamengo Dres vás však nemělo dusit. Lidé jsou sociální zvířata a také tím, že se umožňují stýkat se a také se potěšit v našem doplňkovém čase, může mít hluboký dopad na naši pohodu i na pracovní výkon. Výzkumná studie ukázala, že spoluprací s našimi rodinami, dobrými přáteli i pracovními kolegy můžeme úspěšně pracovat a zároveň využívat naše životy mimo zaměstnání.

5. Práce s kolegy

Vyhledejte doporučení od svých vrstevníků. Vynikající výhodou, že mají řadu různých kolegů, je to, že všichni budou mít své vlastní vysoké kvality i oblasti odborných znalostí. Tito jednotlivci vám mohou nejen nabídnout podporu i pokyny, ale také zásadní komentáře pro výkon, které otevírají dveře novým objevováním šancí a zlepšování.

Tato sociální pracovní atmosféra byla rovněž považována za pociťové pocity pro soudržnost i výdrž, kterou nemohly být objeveny u nezávislých pracovníků. Fascinující výzkumná studie rovněž ukázala, že podnikání jako Google, která motivuje rozmanitost pracovní síly, dosahuje mnohem více kvůli jejich étosu pokroku i změnám.

6. Zůstaňte zdraví

V nákupu k rozvoji trvanlivosti v práci, zůstat aktivní a také mít vyvážený dietní plán hrát klíčové funkce při dodávce ideální oblasti hlavy pro řešení nadcházejících bariér. Cvičení je vynikající metodou pro odstranění stresu a odstranění mysli, kromě uvolňování serotoninu a endorfinů potřebných pro zvýšenou důvěru a pocity vlastní hodnoty.

7. Budování sítí

Tým kolem vás je významným majetkem, který požadujete, aby co nejlépe využili. Existuje stará, že uvádí, že „jste typičtí pro 5 lidí, se kterými trávíte nejvíce času“. Tím, že se obklopujete lidmi, kteří motivují, ovlivňují a také vás potíže, můžete vyvinout síť lidí, kteří vás přivádějí k umístění, které chcete být.

Informace o tom, jak přesně vytvořit růstové myšlení a také zlepšit v jiných oblastech práce, naleznete v naší příručce právě zde – nebo ještě mnohem lépe: Zarezervujte si nás pro trénink růstového myšlení.

Leave a Reply

Your email address will not be published.