Objevte Lehigh Valley® jmenují dva viceprezidenty, kteří řídí cestovní a cestovní ruch do regionu

Alicia Quinn, jmenovaná viceprezidentkou marketingu a strategických aliancí a Bree Nidds najaté jako viceprezident pro prodej

Alicia Quinn

Objevte Lehigh Valley®, cílovou marketingovou organizaci, která se věnuje propagaci cestovního ruchu v Pennsylvánských okresech Lehigh a Northampton, dnes oznámila povýšení Alicia Quinn viceprezidentce pro marketing a strategické aliance a vítá Bree Nidds jako viceprezidentka prodeje. Společně budou zodpovědní za zvýšení propagačních programů skupiny, posílení partnerských vztahů a zvýšení prodeje s zastřešujícím cílem, jak řídit více návštěvníků do Lehigh Valley.

Quinn se připojil k Discover Lehigh Valley v roce 2016 jako strategický manažer značky a úspěšně řídil rebrandingové úsilí organizace. S využitím kombinace analytických dat, zapojení kreativních, strategických plánování a taktiky public relations, LED Did Did Did Recove Lehigh Valley ve vývoji nových marketingových kampaní. Tato práce se projevila při spuštění nového webu a digitálních a mediálních kampaní Lift Your Spirits, které účinně vedly k povědomí a propagačním úsilí na regionálních trzích, jako jsou New York, Washington, D.C. a Philadelphia.

Před svou prací s Discover Lehigh Valley působil Quinn jako projektový ředitel na návštěvě Philadelphie, marketingový Sevilla FC Dres ředitel pro letovisko a konvence Kalahari a ředitelka pro public relations a komunikace pro úřad návštěvníků Pocono Mountains.

„Aliciaova vášeň pro vyprávění bohatých příběhů našeho regionu prostřednictvím strategické marketingové komunikace spojené s její zkušeností s cestovním ruchem je působivá. Ve skutečnosti její vedení a odhodlání řídit cestovní ruch do našeho regionu bylo rozhodujícím faktorem její povýšení na tuto důležitou rozšířenou roli, “uvedla prezidentka a generální ředitelka Discover Lehigh Valley Alex Michaels. “Mám maximální důvěru ve schopnost Alicia řídit větší povědomí o značce Lehigh Valley a spolupracovat s našimi partnery na propagaci regionu jako cíl, který musíte vidět.”

Bree Nidds

Nidds se připojí k objevování Lehigh Valley z návštěvy Virginie Blue Ridge, kde byla ředitelkou sportovního rozvoje a pomohla v roce 2018 zahájit Sports VBR Sports zachytit více sportovního cestovního ruchu do této oblasti. Předtím působila jako vedoucí prodeje ve Wilmingtonu a plážích a návštěvnících úřadu v Severní Karolíně.

“Jako viceprezident pro prodej, Breeův nadšení a znalost prodeje kongresu a sportovního marketingu bude pro náš region neocenitelným přínosem,” řekl Michaels. “Bree bude sloužit jako vůdce Stade Rennais FC Dres a mentor našeho talentovaného prodejního týmu, Mexická fotbalová reprezentace Dres zatímco marketing Lehigh Valley jako nejvyšší cíl schůzek a událostí.”

Nidds je absolventkou Havajské univerzity v Manoa, kde získala titul v oboru komunikačních studií. Pronásleduje mistra parků, rekreace, cestovního ruchu a řízení sportu na státní univerzitě v Severní Karolíně.

O Discover Lehigh Valley založené v roce 1984, Discover Lehigh Valley® činí Lehigh a Northampton County je přední cíl prostřednictvím marketingového a obrazového budovy, která zvyšuje počet návštěvníků, počet nocí, které zůstávají, a počet věcí, které v regionu dělají.

Objevte oficiální webovou stránku a blog Lehigh Valley, Discoverlehighvalley.com a Lehighvalleyinsite.com udržují místní obyvatele a návštěvníky krok se všemi věcmi, které se v regionu děje. Návštěvníci mohou prozkoumat věci, které mají dělat, nadcházející události, tematické itineráře a hotelové balíčky. Přesvědčivé fotografie a videa, brožury a podrobné informace o návštěvnících činí weby efektivní nástroje pro plánování výletů. Spolu s kanály sociálních médií Discover Lehigh Valley online platformy komunikují přímo se spotřebiteli. Sledujte @Lehighvalleypa na Facebooku, Instagramu a Twitteru. Cestovatelé mohou také zavolat a zastavit se do jednoho z mnoha návštěvnických center a další informace.

O Lehigh Valley, Pa. Set uprostřed jemných kopců a okouzlujících venkovských stran, Lehigh Valley, Pa. Je domovem Allentownu, Betléma a Eastona, stejně jako desítky malých měst a malebných čtvrtí.

Region je ponořen do předkoloniální, rané americké a průmyslové historie. Lehigh Valley má působivou řadu turistických atrakcí, včetně celonárodně uznávaných akcí, jako jsou Musikfest, vinařství a pivovary, lehigh Valley Zoo, Outdoore Activity, First Class Sporting Actions, 10 Colleges a University a je domovem amerických oblíbených značek, jako je Crayola, jako je Crayola ®, Peeps®, Mike & Ike®, Martin Guitars a Mack Trucks. Region nabízí rozmanitou škálu nezapomenutelných věcí a spoustu možností stravování, aby vyhovovaly každému rozpočtu a vkusu.

A je snadné se dostat do a kolem. Lehigh Valley se nachází přibližně 60 minut severně od Philadelphie a 90 minut západně od New Yorku.

Leave a Reply

Your email address will not be published.