USA cyklistika a americká triatlon REACH Členství

USA Cycling a USA Triathlon odhalily nové partnerství, které umožní potenciálním členům získat přístup k oběma organizacím ve snaze rozvíjet zapojení do každého sportu. První smlouva o druhu vytvoří společné členství ve výši 99 USD, což znamená úsporu nákladů ve výši 31 $ oproti nákupu těchto dvou členství samostatně.

Z podmínek dohody budou obě národní řídící orgány založená na Colorado Springs křížově podporovat své příslušné národní šampionáty a také si vybrat sankcionované závody ve snaze rozšířit závodní šance pro obě skupiny.

Oba NGB budou také spolupracovat na marketingu i na akademických programech ve prospěch sportovců, kteří bojují v obou sportech. Vstupní stránky budou vyráběny na usacycling.org a také usaatriatlon.org poskytující materiál Santos Laguna Dres specifický pro cyklisty, kteří chtějí skončit jako triatlonisty, stejně jako naopak.

“Jak vidíme, Eintracht Frankfurt Dres že naši členové rozšiřují své zájmy a hledají nové výzvy, partnerství s americkým triatlonem je fantastickou metodou, jak ještě více služeb našim členům, kteří chtějí rozvíjet zvláštní sílu, vytrvalost a stimulovat jejich trénink,” uvedl, ” Rob DeMartini, USA Cycling CEO. „Triatlonisté budou mít prospěch z partnerství tím, že získají přístup k cyklistickým trenérům a klinikám pro manipulaci s koly, aby jim pomohli s nejdelší nohou. Vzhledem k tomu, že návrhové-legální triatlony skončily mnohem výraznější mezi sportovci věkové skupiny, objevení bezpečného zakopnutí v přetížené oblasti sportovců skončilo postupně důležitým. “

“Většina triatlonistů v USA k nám přichází z jednoho sportovního pozadí, jako je plavání, cyklistika nebo běh,” uvedl Rocky Harris, americký generální ředitel Triatlon. „Triatlon nabízí zřetelnou výzvu, změnu rychlosti, zatímco křížový trénink a šanci objevit nové dovednosti-to vše může doplnit jedno sportovní zaměření. Společnost USA Cycling je v této iniciativě Portugalská fotbalová reprezentace Dres dokonalým partnerem, protože triatlonisté mohou také značně zlepšit svou fyzickou zdatnost a technické dovednosti s tréninkem specifickým pro cyklistiku a závody. “

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook
Tisk
LinkedIn
Reddit
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published.