Louisville Indoor Football Team Indications Titul Title Partner

Louisville Xtreme, nový tým Indoor Football League, který začne v Indoor Football League v roce 2021, podepsal Flamengo Dres UoFL Health and Wellness jako titulní partner týmu s sezónou 2023 v výdaje 100 000 $.

Titulní partnerství je první vstup UOFL Health do odborných sportovních sponzorství. V rámci tříletého partnerství poskytne UOFL Health and Wellness podporu týmu pro protokoly COVID pro hráče, personál i fanoušky. Wellness promítání, jakož i informace o obecném zdraví a wellness budou rovněž nabízeny při výběrových hrách.

“UOFL Health and Wellness s potěšením investuje zpět do našeho sousedství tím, že pomáhá zahájit zahajovací sezónu Louisville Xtreme,” uvedl Tom Miller, generální policista UoFL Health. “Pandemie Covid si vybrala svou daň kdekoli, ale jak se podmínky zlepšují, doufáme, že se region Louisville znovu shromáždí jeho zájem o sport a podporuje tento tým.”

Vnitřní fotbalová liga má 14 týmů a v roce 2021 přidá dva mnohem více týmů. Pole Xtreme’s House bude odhaleno později; Plány na hraní v Flexibility Hall byly narušeny pandemií Covid-19.

“Je ctí přivítat UOFL Health and Wellness jako našeho titulního partnera s Louisville Xtreme,” uvedl Victor Cole, generální ředitel Xtreme. „S zdraví UOFL Health and Wellness máme SL Benfica Dres působivého partnera, který Chorvatská fotbalová reprezentace Dres se nejen zajistí, že zdraví a wellness, jakož i blaho našich hráčů nám však pomůže zajistit, aby naši fanoušci i personál zůstal bez rizika bez rizika bez rizika jako zdravý v těchto bezkonkurenčních dobách. “

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook
Tisk
LinkedIn
Reddit
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published.