NCAA představuje 2023 ženské finálové logo pro Dallas

, že ženské finálové logo NCAA 2023 bylo odhaleno zdůrazňující spoustu slavných funkcí hold City, Dallas.

Dallas bude hrát v roce 2023 všem Flamengo Dres třem třem ženským basketbalovým mistrovstvím žen NCAA během 48hodinového rozpětí v Centru American Airlines v centru města. NCAA bude také oslavovat 50. výročí hlavy IX během akademického roku 2022-23, přičemž vyvrcholením se nachází umístění v Dallasu.

Finálové čtyři žen 2023 budou představovat v pátek 31. března se dvěma národními semifinálovými hrami s národním šampionátem v neděli 2. dubna. Titulní hry divize II a III ženského basketbalového šampionátu se budou hrát v sobotu 1. dubna . Bude to podruhé, že všechny tři ženské basketbalové divize korunují národního šampiona ve stejném městě a odpovídají tomu, co se v Indianapolis v roce 2016 zaujalo. Obrovský 12 seminář a kompenzace sportu v Dallasu slouží jako spoluhostitelé Finálové čtyři ženy.

“Mistrovství 2023 v Dallasu bude skutečně událostí žen ve sportu i ženským basketbalem, protože budeme korunovat národní šampiony ve všech třech divizích, zatímco tato historická událost vyvrtí NCAA událost 50. výročí hlavy IX,” uvedl, “uvedl,” uvedl, “uvedl,” Lynn Wolverhampton Wanderers Dres Holzman, viceprezidentka NCAA pro ženský basketbal. “Díváme se dopředu na spolupráci s našimi hostiteli, obrovským 12 seminářem a komisí Dallas Sports Commission při vytváření nezapomenutelného zážitku pro všechny zúčastněné.”

Bude to podruhé, kdy Dallas drží Final Four, poté, Southampton FC Dres co byl na místě v roce 2017, kdy Mississippi Specifikace ukončila vítězné pruhy UConn 111, než prohrála v Jižní Karolíně v titulní hře, protože Gamecocks vyhrál svůj první národní národní titul.

Barevná kombinace loga, kterou navrhl oddíl 127 v Indianapolis, byla v noci ovlivněna barvou a světly panorama Dallasu. Logo Final Four 2023 žen zahrnuje tvar vnější hvězdy, který byl ovlivněn Texasem i Dallas Flags. Čtyři hvězdy představují čtyři týmy, které bojují ve Final Four, jakož i jejich cestu v turnaji. Basketbal i spodní struktura loga Simulate Reunion Tower, jedna z mnoha rozpoznatelných památek ve městě a také chápána místním obyvatelům jako „míč“.

“Díky svým jasným barvám a jedinečným designem Dallasu toto logo ukazuje energii a potěšení, s nimiž naše město tuto událost přijme,” uvedla Monica Paul, výkonná ředitelka Dallas Sports Commission. “Dallas je přední sportovní destinace a také se díváme dopředu na přivítání vysokoškolských basketbalových fanoušků znovu do našeho města, abychom oslavili mistrovství Premier Women.”

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook
Tisk
LinkedIn
Reddit
E-mailem

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.