Hokejové ponorky do partnerství NFT Collectibles

The New Jersey Devils a Fanaply oznámily partnerství Digital Collectibles, které umožňuje Fanaplyho hostit, mincovna, prodávat a distribuovat NFT Ďábelské licencované NFT, které zahrnují okamžiky v historii franšízy.

První sbírka partnerství bude zahrnovat NFT Coin „NJD EST 1982“, která bude Manchester City Dres k dispozici jako sběratelská a prodána ve formátu aukční ve formátu 1/1. Vítězný uchazeč navíc obdrží fyzickou repliku mince a dvou členství v sezóně sezóny Devils 2021–2022. Další NFT je mince „NJD 3X Champ“, která odráží tři Stanley Cups týmu, přičemž vítězný uchazeč má také možnost sledovat sezónu 2021–2022 v apartmá Alumni Alumni v New Jersey Devils s jedním z mistrovství roky v Prudential Center.

„Partnerství mezi Devils a Fanaply pocházelo ze sdílené vize a touhy poskytnout kreativní vozidlo pro zapojení fanoušků, které ctí Devils Stoied Legacy a pokračující příběh značky novými digitálními způsoby, které se staví s debutem každého nového digitálního sběratelského,, “Řekl prezident Devils Jake Reynolds. “Naše front office pokračuje v našem odhodlání vytvářet jedinečné, působivé a inovativní způsoby, jak se naši fanoušci spojit s naším týmem při každé úrovni angažovanosti a zájmu.”

NFT budou všechny raženy a podpořeny na blockchainu Ethereum na NJDNFT.com.

“Přináší digitální aktiva SSC Napoli Dres s omezenou edicí fanouškům neuvěřitelné, uložené franšízy v New Jersey Devils je pro víru FanAply ústřední, že NFT jsou budoucností zapojení fanoušků a spotřebitelů,” řekl Grant Dexter, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Fanaply. “Fanoušci nám říkají, že chtějí digitální produkty, a jsme nadšeni, že spolupracujeme s inovativní, promyšlenou, fanouškovskou a komunitní skupinou v New Jersey Devils.”

IIHF Worlds dostane krypto, sponzor NFT

Mezitím Crypto.com, poskytovatel kryptoměnných služeb a produktů, podepsal dvouletou dohodu o výlučné Juventus Dres kryptoměně a sponzora NFT Mezinárodní federace ledního hokeje pro své mistrovství světa v roce 2021, která začíná 21. května v Lotyšsku, stejně Akce 2022 ve Finsku.

V rámci sponzorství použije Crypto.com archivy IIHF k vytvoření sběratelů NFT a jejich uvolnění po celém turnaji. Mistrovství světa IIHF je třetí sportovní událostí, která spustila NFTS s Crypto.com a připojila se k italskému týmu Serie A a Aston Martin Formula 1. IIHF je první mezinárodní sportovní federace, která má vlajkovou loď podporovanou kryptoměnou a platformou NFT s brandingem Crypto.com na lavičkách týmu a reklamu na plodinu.

“IIHF byl vždy o posouvání hranic toho, co je možné na ledu i mimo něj, a jsme nadšeni, že můžeme začít pracovat s Crypto.com,” řekla prezidentka IIHF Rene Fasel. “NFT již našli roli ve sportu, ale jsme potěšeni, že jsme první mezinárodní sportovní federace, která řádně rozpozná, jak mohou přidat hodnotu řadě zúčastněných stran, které jsou známé a nové pro ledový hokej.”

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook
Tisk
LinkedIn
Reddit
E-mailem

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.