4 kroky k získání hybnosti, když ji nemáte

techniky mentálních her k nalezení dynamiky

Co je hybnost ve sportu?
Když sportovec hovoří o dynamice, popisují mentální jevy, že jsou na roli nebo mají vyšší úroveň důvěry…

Bohužel, když charakteristika sportovce selže v nedostatečné dynamice, často se odsouvají ke špatnému výkonu, než bude dokončen.

Například, jak mnohokrát jste dospěli k závěru: „Jen to dnes nemám,“ ještě před dokončením hry? Když k tomu dojde, mentálně „to zasíláte.“

Když připustíte před koncem, vaším cílem již není pokusit se znovu skupinu; Je to pouze ukončit své utrpení Leeds United Dres co nejrychleji a dostat se do svého auta co nejrychleji.

Varovné signály negativní hybnosti zahrnují myšlenky jako:

“Nemůžu se dostat do rytmu.”

“Dnes to nemám.”

“Můj výstřel je dnes pryč”

“Mám volno.”

“Nemůžu se nic dostat.”

Jediným způsobem, jak najít hybnost, je čerpat brzdy a re-skupinu.

LPGA Paula Creamer upadla do pasti negativní hybnosti na Shoprite Classic 2017.

Creamer byl svázán pro vedení směřující do posledního kola, na pozici pro své první vítězství, protože 2014.

Po několika špatných dírách se Creamer nemohla znovu skupiny a znovu získat svou formu předchozího dne, kde hrála nejlepší golf své sezóny.

Creamer: „Prostě jsme nemohli získat rytmus. A zejména s některými z těchto Olympique Marseille Dres kolíků a s větrem a vším se to všechno děje tak rychle a vy se nemůžete přeskupit. Neudělal jsem to velmi dobrou práci. “

Zajímavou částí Creamerova komentáře bylo, že za negativní hybnost dává částečnou vinu za vítr, i když všichni golfisté hráli za stejných podmínek.

Tato negativní hybnost může zachytit každého sportovce v jakémkoli sportu …

Například hráč baseballu může dojít k závěru: „Dnes nemůžu dohnat fastball.“ … Nebo si tenista může myslet: „Dnes nemůžu vyhrát hru.“ … Nebo basketbalový hráč, který si OGC Nice Dres říká: „Nemohu tuto hru vystřelit.“

Pokud si nejste vědomi těchto vnitřních skriptů, tato negativita vám zaujme mysl.
Také byste měli být aktivní při nákupu, abyste zvrátili hybnost. Pamatujte, že se nic nezmění, pokud se nic nezmění.

4 kroky k nalezení hybnosti, když je ztracena:
Krok 1: Rozpoznávejte, kdy váš interní dialog začne směrovat směrem k negativnímu.

Krok 2: Zasáhněte brzdy. Musíte přerušit negativní hybnost nebo stisknout tlačítko pauzy. To by mohlo být stejně snadné jako slovo: „Stop!“ nebo si vizualizujete stisknutí tlačítka pozastavení.

Krok č. 3: Uklidněte se fyzicky i psychicky. Zhluboka se nadechněte nebo zatřepejte svaly.

Krok č. 4: Překopak a začněte při další hře, bodu nebo výstřelu. Nakrmte si několik pozitivních prohlášení nebo zavolejte na pozitivní obrázky, kde jste byli na vrcholu své hry.

Podívejte se také na důvody, proč se dostat do vlaku. Dobré přestávky, úspěšné hry nebo hovory, které se vydají na cestu, mohou změnit vaši dynamiku.

A ujistěte se, že se zaměřujete na proces pomocí programu Focused Athlete:

Zlepšit koncentraci ve sportu!

Pokud jste sportovec, který je často rozptylován, ztrácí soustředění v konkurenci nebo se chce dozvědět mnohem více o tom, jak se lépe soustředit pod tlak, soustředěný sportovec je pro vás!

Koncentrace a schopnost soustředit se pod protivenstvím je to, co sportovci mistrovství dělají nejlépe.

Vstoupit do vaší mysli vyžaduje jen jedno rozptýlení, abyste ztratili kritický bod, zmeškali putt nebo ztratili vteřinu času na kole. Nemůžete si dovolit nechat rozptýlení běžet divoce ve vaší mysli a způsobit, že ve hře uděláte chyby v kritických časech!

Soustředěný sportovec je kompletní systém, který vám poučí, jak se soustředit jako šampion a využít sílu zaměření na zónu, kterou jste vstoupili na hrací pole, soud, sledovali nebo kurz v praxi a hrách!

Tento sešit a CD program se skládá ze 2 zvukových CD, které zahrnují 14 dní zaostřovacích cvičení a snadno sledovatelné sešit, který vás vede každý ze 14 dnů, pomůže vám aplikovat strategie a přizpůsobit cvičení na vaše osobní zaměření.

Objevit:

Jak rychle identifikovat rozptýlení, které sabotuje vaši koncentraci a jak se po rozptýlení rychle znovu zaostřuje.

Jak používat rutiny pregame, které vám pomohou využít sílu koncentrace zóny před konkurencí.

Jak používat Preshot rutiny před výstřely nebo slouží k tomu, aby vám pomohli být mnohem více zaměřeni na úkoly místo toho, abyste se starali o výsledky.

Dozvíte se mnohem více o jednom z našich mnoha populárních programů CD v sérii sebevědomých atlete…

Zaměřený sportovec: 14denní plán výjimečné koncentrace

Co zákazníci říkají o našem programu mentální hry?
“Právě jsem dokončil programy” sebevědomého sportovce a soustředěného sportovce “. Jaký velký rozdíl pro mě vaše programy přinesly. Myslel jsem, že jsem nebyl dost dobrý a prakticky jsem hru dal. Váš web mi doporučil jiný sportovec (střelec) a byla to nejlepší věc, kterou Hnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.