Jak Zverev hrál z jeho mysli

nejdůležitější mentální dovednost pro tenisty

Schopnost přemýšlet, vyhodnotit a Fluminense Dres analyzovat je největším přínosem pro tenista. Myšlení vám umožňuje přizpůsobit, zlepšovat, stanovit cíle a optimalizovat výkon.

Naopak, přehnaný může být vaším největším protivníkem, pokud dovolíte, aby vás negativní myšlenky odvrátily od daného úkolu.

Získání vašich myšlenek pod kontrolou a zaostření během zápasu je pro váš úspěch ve sportu rozhodující. Zatímco hraní „One Point At Time“ se stalo velmi klišé v tenisovém světě, zaměření je nejdůležitější mentální dovednost potřebná pro všechny tenistické hráče.

Každý tenisový turnaj, který jste sledovali, má nějaký příklad toho, jak zaměření nebo jeho nedostatek určilo výsledek zápasu…

Dva-semen vstupuje na turnaj s očekáváním dosažení finále. Zahajovací zápas čelí soupeři, kterého za poslední rok několikrát snadno porazil.

Poté, co vyhrál první set, prohraje službu a ustoupí na to, aby hrál opatrně. Negativní myšlenky se otočily kolem hlavy: „Ach můj bože, proč nemohu dostat míč přes síť. Eintracht Frankfurt Dres Co to se mnou je?”

Místo toho, aby se soustředil na další bod, samotný bod, který by mohl věci otočit, se obává předčasného odchodu z turnaje. Na konci zápasu je jeho strach realizován, ztráta úvodního kola.

Když se zeptal, co se jeho trenérem pokazilo, skúzně odpověděl: „Nemohl jsem se soustředit na to, co dělám.“

V kole 16 na Australian Open 2017, č. 50 Mischa Zverev rozrušil špičkový Andy Murray, 7-5, 5-7, 6-2, 6-4, aby postoupil do čtvrtfinále, jeho nejlepší představení v grandu Slam událost.

Zverev byl v rozpacích, Senegalská fotbalová reprezentace Dres když byl požádán, aby odhalil své myšlenky během zápasu v jeho soudním rozhovoru.

Zverev: „Upřímně, nevím. Byl jsem v malém kómatu, který jsem jen sloužil a volejbal. Myslím, že bys mi měl říct, jak jsem to udělal, protože upřímně, tam bylo několik bodů, kdy jsem nevěděl, jak jsem to stáhl. Nevěděl jsem, jak jsem vyhrál určité body, ale nějak jsem to zvládl. “

To je pravda, Zverev byl tak zaměřen na hraní každého bodu, že netušil, co si během zápasu myslí. Zverev byl do hry tak ponořen, že ztratil smysl pro čas. To je v tuto chvíli zcela přítomno!

Zverev odhalil jednu strategii, kterou využil, aby mu pomohl soustředit se po špatném výstřelu…

Na konci zápasu Zverev zmeškal režijní výstřel a místo toho, aby ustoupil na negativní místo v jeho mysli, se zaměřil soustředěním na něco známého v aréně.

Zverev: „[[Poté, co jsem zmeškal režii], okamžitě jsem se podíval na svou mámu, protože se vždy usmívá, když mi ty koule chybí, a ona se usmála a to mi trochu pomohlo.“

Když víte, že můžete aktivně ovládat své zaměření, stanete se spíše ředitelem svých myšlenek než rukojmí svých myšlenek.

Vyzkoušejte tento tip a vylepšete zaměření na zápas
Když zasáhnete špatný výstřel, většina hráčů vyhodnotí slečnu, ale můžete se rozhodnout, že se nezaměřujete na tyto neproduktivní myšlenky.

Vyberte si ohnisko v aréně (osoba, vaše raketa, láhev s vodou, znamení atd.), Které vám pomůže znovu zaměřit vaše myšlenky.

Řekněte „další bod“ pro sebe. Narazte se na to, abyste se soustředili na další bod místo toho, abyste byli v minulosti.

Naučte se osvědčené strategie mentálních her k provedení toho nejlepšího na hřišti!

Vykonáváte (nebo vaši hráči) svou schopnost v konkurenci?

Přinášíte do zápasů nejlepší a nejbezpečnější hru?

Úspěšní tenista se naučili, jak hrát s konečnou důvěrou v turnaje.

Pokud jste připraveni zlepšit svou mentální houževnatost a hrát s konečnou sebevědomí v zápasech, tenisová důvěra: Mentální houževnatost pro hráče turnaje vám to může pomoci!

Použijte tenisovou důvěru, abyste pomohli zvýšit vaši mentální houževnatost v tenisu a objevit silné a osvědčené strategie mentálních her, které pomohly profesionálním sportovcům vyhrát!

Důvěra tenisu: Mentální houževnatost pro hráče turnaje

Co říkají zákazníci mentální hry?
“Jsme ohromeni tím, kolik programu” sebevědomý sportovec “pomohl mé neteře hrát její nejlepší tenis během zápasů. Po dokončení CD/sešit se doslova dostala do nejvzdálenějšího kola turnaje (semifinále). Uděláme všech pět v seriálu. “
~ Jason Bourguignon, strýc

Stáhněte si naši zprávu o tenisové psychologii zdarma!

Objevte, zda děláte jednu nebo více z těchto „nákladných“ nevynucených chyb mentálních her během zápasů!

Stáhněte si naši zprávu o tenisové psychologii zdarma:

Šest nevynucených „mentálních her“ chyb, které tenisté dělají mezi body

Objevíte:

Jak může být vaše mysl vaším nejlepším nebo nejhorším přínosem na soudu.

Pokud svou mysl efektivně používáte mezi body.

Jedna strategie, která vám může pomoci nechat jít posledním bodem.

Nejvyšší dovednosti mentální hry, které potřebujete k ovládání, aby se zvýšila důvěra a výkon mezi body.

Kliknutím sem stáhněte si zprávu zdarma: Šest nevynucených chyb „mentální hry“, které tenisové hráči dělají mezi body

Co jsou tenis pnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.