CONCACAF to udržuje jižní pro destinace Gold Cup Destinations

Concacaf odhalil devět stadionů v šesti destinacích, které pořádají skupinu, čtvrtfinále i semifinále v zlatém poháru 2021, což vede k finále 1. srpna na Allegiant Stadium v ​​Las Vegas .

“Prohlášení o těchto působivých místech nás posune o krok lépe k tomu, co bude letos v létě vynikajícím zlatým pohárem,” uvedl prezident Concacaf Victor Montagliani. “Je vhodné, že v našem 60. výročí rok využijeme řadu stadionů s bohatou historií držení fotbalu CONCACAF, zatímco také vytváříme historii s novými místy, která poprvé poprvé pořádají zlatý pohár.”

Šest z devíti stadionů je v Texasu spolu s jedním kusem na Floridě, Kansasu a Arizoně. CONCACAF dosud neodhalil politiku vstupenek pro hry, ale každá z těchto specifiků byla mezi nejvíce dostupná s větší schopností pro své vnější události.

Stadiony, které budou držet skupinu a zápasy pro vyřazení, jsou v abecedním nákupu (dříve držené zlaté poháry):

AT&T Stadium, Arlington, Texas (2009, 2011, 2013, 2017)

Stadion BBVA, Houston, Texas (2013, 2015, 2017, 2019)

Dětský park Mercy Park, Kansas City, Kansas (2011, 2015, 2019)

Cotton Bowl, Dallas, Texas (1993)

Stadium Exploria, Crystal Palace FC Dres Orlando, Florida (první hostitel)

NRG Stadium, Houston, Texas (2005, 2007, 2009, 2011, 2019)

Stadion Q2, Austin, Texas (první hostitel)

Stadion State Farm Stadium, Glendale, Arizona (2009, 2015, 2017, 2019)

Stadium Toyota, Frisco, Texas (2015, 2017, 2019)

“Jsme hlavní sportovní destinace s těmi nejlepšími fanoušky v národě,” uvedl Harris County – generální ředitel společnosti Houston Sports Authority Janis Burke. „Pravda, že máme dvě nádherná místa schopná účinně pořádat několik zápasů zlatých pohárů, je skutečným důkazem toho, jak přesně naše sousedství skončilo v celosvětové sportovní říši. Houston je kandidátem na světový pohár FIFA 2026 a je základním kamenem v této soutěži na celosvětovou marquee podporuje naše úsilí o nabídku. “

“Jménem našich zúčastněných stran v rámci sportovního ekosystému vyššího Orlando chceme přivítat Concacaf zpět do Orange Region a do centra Orlando’s Exploria Stadium pro tuto letní soutěž Gold Cup,” uvedl Jason Siegel, prezident a generální ředitel policista z důvodu Vyšší sportovní komise Orlando. „Události, jako je Gold Cup, dodávají obyvatele našeho sousedství i ty, kteří cestují do našeho cíle, skvělá šance na oslavu krásné hry, a také se díváme dopředu na přivítání celosvětových týmů do našeho regionu, když pokračujeme v pátrání po roce 2026 FC Utrecht Dres Světový pohár FIFA.”

Skupinová fáze představující 16 národních týmů začne 10. července a bude se hrát ve formátu Belgická fotbalová reprezentace Dres centra města, což minimalizuje cestování týmu, aby upřednostňovala bezpečnost všech zúčastněných. Které skupiny budou hrát, ve kterých oblastech ještě nebylo odhaleno.

Skupina A: Mexiko, Salvador, Curacao a také Champion Prelims 9
Skupina B: USA, Kanada, Martinika a také Champion Prelims 7
Skupina C: Kostarika, Jamajka, Surinam a také Champion Prelims 8
Skupina D: Honduras, Panama, Grenada i Katar.

Ve značném postupu do formátu se poprvé budou hrát současně všechny zápasy Gold Cup Final Group Stage. Předběžná kola budou 2.-6. července na stadionu DRV PNK ve Fort Lauderdale na Floridě, aby zjistily poslední tři oblasti v terénu.

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook
Tisk
LinkedIn
Reddit
E-mailem

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.