Dostanou se odpůrci do hlavy?

V tomto týdnu podcastu sportovní psychologie, Mental Game of Sports Expert, Dr. Eintracht Frankfurt Dres Patrick Cohn, odpovídá na otázku hokejové hry, která má potíže s prováděním důsledně, protože soupeři se dostanou do hlavy. Naučte se, jak dělat důsledně s důvěrou a klidem.

Poslouchejte podcastu tohoto měsíce sportovní psychologie a naučte se, jak zlepšit výkon ve sportu a dalších bariérách mentálních her, které omezují váš výkon.

Stáhněte si podcast sportovní psychologie #111 (do počítače kliknutí pravým tlačítkem a „Uložit jako“)

Přihlaste se k odběru podcastu sportovní psychologie pomocí iTunes.

Popadněte bezplatný trénink Dr. Cohna a mentální houževnatost pro sportovní e -knihy!

Stáhněte si zprávu o sportovní psychologii zdarma a vylepšete svou mentální hru!

Chcete, aby Dr. Cohn odpověděl na vaši mentální hru sportovních otázek v jeho podcastu? Odešlete svou otázku sportovní psychologie Dr. Cohn na Peaksports.com.

Zvyšte svou sebeúctu s koučováním mentální hry!

Trenér Master Mental Game, Dr. Patrick Cohn, může pomoci vám nebo vašim sportovcům ve věku 12 a více let, zbavit se mentálních her s osobním koučováním.

Můžete spolupracovat se samotným Dr. Patrickem Cohnem v Orlandu na Floridě nebo pomocí Skype, Facetime nebo telefonu. Zavolejte nám mýtné zdarma na čísle 888-742-7225 nebo nás kontaktujte, kde najdete mnohem více informací o různých koučovacích programech, které nabízíme!

Co říkají naši studenti?
“PÁNI!!! Jaký týden jsem měl. Dokázal jsem to udělat s důvěrou, která umožnila mému stylu prosvítat – ne mnohem více vstupovat do arény s tímto „jelenem ve světlometech“. Když jsem vystupoval, přestal jsem se hodnotit, a vlastně jsem opustil arénu poté, co se moje vzory cítily, jako bych zažil spoustu legrace. Děkuji mnohokrát.”
~ Julia Dreyer, jezdecká národní šampionka

Pro všechny sportovce-Naučte se techniky zvyšující důvěru!

D Máte negativní sebepojetí sebe jako sportovce, který potlačuje důvěru?

Bez ohledu na to, že se snažíte být, nemůžete se otřást pochybností, že Club Tijuana Dres se vrhne do hlavy, když se zvýšíte v konkurenci?

Označili jste se jako poraženého, ​​chudého blíž nebo průměrného sportovce a tyto štítky vás udržují uvíznuté v koleji sebevědomí a nerozhodnosti?

Pokud jste na některou z těchto otázek odpověděli ano, podívejte se na sebevědomého sportovce!

Sebevědomý sportovec CD a sešit je čtrnáctidenní plán pro maximální sebevědomí. Tento program je optimální pro každého sportovce nebo instruktora, který chce objevit osvědčené techniky zvyšující důvěru, které jsou zaručeny značně budovat sebeúctu a zlepšit sportovní výkon.

Naučte se mnohem více o jednom z našich mnoha populárních CD programů v sérii sebevědomých atletů…

Sebevědomý sportovec: 14denní plán pro maximální sebevědomí

Podívejte se na všechny produkty v sérii sebevědomých sportovců!

Co říkají zákazníci?
“Nejprve jsem si koupil sebevědomého sportovce, abych viděl, jak program šel a hned viděl výsledky.” Poté jsem si koupil zbytek série sebevědomých sportovců a pozoroval jsem dramatické zlepšení v mé úrovni hry nebo musím říci konzistenci. V současné době hraji baseball NCAA Division 1 pro Lamar University a dokonce i moji trenéři pozorovali změnu ve způsobu, jakým hru techniku. Můj postoj a důvěra na talíř. “
~ Tylor Prudhomme (poslouchejte jeho příběh o úspěchu)

“Jsem kvalifikační profesionální surfař ASP a po zahájení” sebevědomého sportovce “jsem měl téměř okamžitou změnu v postoji ohledně vlastní schopnosti surfování a mé myšlení v konkurenci. Použitím strategií sebevědomých sportovců moje důvěra provedla úplných 180 stupňů. Před několika týdny jsem vyhrál místní profesionál a minulý týden v Brazílii jsem měl svůj nejlepší výsledek roku v jedné z posledních velkých událostí na světovém okruhu! Je to moje tajná zbraň! “
~ Shaun Burrell, profesionální surfer (poslouchejte jeho příběh o úspěchu)

Pro mladé sportovce a rodiče – naučte se mnohem více o tom, jak rychle pomoci dětem zlepšit důvěru!

Máme pro vás skvělý program s názvem „The Sereante Sports Kid: 7denní plán pro budování maximální sebevědomí.“

Sebevědomý sportovní kluk je 7denní program pro sportovní rodiče a děti, aby zlepšil výkon, štěstí a úspěch mladých sportovců … ve sportu a životě!

Sebevědomé sportovní dítě jsou dva programy v jednom. K dispozici je manuál a CD pro rodiče/trenéry a sešit/CD pro mladé sportovce.

Tento program, který se můžete okamžitě používat s mentálními metodami, které vy a vaše děti Brighton & Hove Albion FC Dres můžete začít používat, učí vaše sportovce, jak identifikovat sebevědomí, aktivně se s nimi vypořádat, řídit očekávání, která podkopávají důvěru a mentálně se připravují na to, aby zůstali sebevědomí, když čelí protivenství.

Navíc vás náš program učí jako sportovní rodiče a trenéři, jak byste mohli ublížit důvěře vašich dětí a dává vám pokyny pro změnu chování způsoby, které zlepší výkon, důvěru a potěšení vašich sportovců.

Naučte se mnohem více o jednom z našich mnoha populárních CD programů v souvislostinull

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.