Palm Beach County, aby hostil olympijský kvalifikátor pro baseball

West Palm Beach, je nastaven na pořádání olympijského kvalifikačního baseballového turnaje od 31. května do 5. června, přičemž vítězný tým zajišťuje místo na letošních olympijských hrách v Tokiu.
West Palm Beach, Fla. – Palm Beach County, Florida, bude hostit kvalifikaci baseballových Američanů WBSC pro letní olympijské hry v Tokiu od 31. května do 5. června.

Akce bude hostována na dvou místech – park Ballpark Palm Beaches v West Palm Beach a Clover Park v Port Saint Lucie. Vítězný národ získá místo na letní olympiádě, který začne letos v červenci v Tokiu v Japonsku.

Osm národů bude soutěžit přes 16 her na jedno místo v šesti-týmovém olympijském baseballovém turnaji. Národy budou umístěny do dvou skupin pro úvodní kolo. Skupina A představí Spojené státy, Dominikánskou republiku, Portoriko a Nikaragui, zatímco skupina B bude zahrnovat Kubu, Venezuela, Kanadu a Kolumbii.

První kolo je naplánováno na začátek Nagoya Grampus Dres 31. května a končící 3. po uzavření skupinové hry, dva nejlepší finišery z každé skupiny postoupí do Super Round 5. června, kde budou hrát každé dvě Newcastle United Dres hry. Soutěže mezi těmito týmy z úvodního kola se převedou do super kulatých žebříčků.

Sportovní komise Palm Beach County Očekává, že turnaj bude mít silný ekonomický dopad v Palm Beach County. S osmi týmy, personálem a fanoušky přináší událost do místního cestovního ruchu zvýšení. Z velké části na sportovních akcích, které se vracejí do Palm Beach County, dosáhla hotelových obsazeností v Palm Beaches poprvé 80 procent od začátku o omezení souvisejících s pandemií v březnu loňského roku.

“Cesta na olympijské hry nyní prochází Palm Beach County,” řekl George Linley, výkonný ředitel sportovní komise Palm Beach County. “Sportovní komise Palm Beach County nemohla být poctěna přidat historickou událost, jako je kvalifikace baseballové Ameriky WBSC do bouřlivé historie, která je baseball v Palm Beach County.” Ballparkem Palm Beaches může být nejnovějším profesionálním baseballovým zařízením Palm Beach County, ale má historii hostování prvotřídního baseballu. Dva nedávní mistři World Series, Houston Astros (2017) a Washington Nationals (2019), každý rok volají The Ballpark Home na jarní tréninkové hry. Mnoho elitních baseballových akcí také hrálo v parku, včetně vyhlídky Select Wave Invitational, Baseball Canada Junior Nationals, Palm Beach Classic a Perfect Game USA 14U Florida Showcase.

Ballpark obsahuje celkem 13 polí MLB a pět víceúčelových atletických polí, která jsou pokryta trávou Bermudy a obstarávají fotbal, lakros, fotbal, ragby a další. Mezi události, které místo konání hostilo, patří Battlepark Mixed Martial Arts, Soflo Turkey Shootout v Lacrosse, Palm Beach Ghanská fotbalová reprezentace Dres Cup ve fotbale a Sunshine Games Ultimate Frisbee.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.