NECC ESPORTS Indications Media Nabídka s Collegiate Sports Administration Group

NECC ESPORTS, kolegiální organizace eSports, která zahrnuje více než 90 institucí, podepsala multimediální práva a také smlouvu o reprezentaci sponzorství se skupinou Collegiate Sports Administration Group.

Národní seminář Esports Collegiate začal hrát na podzim 2020 a také zaznamenal rychlý růst. Zúčastněné týmy se potýkají v různých titulech, které zahrnují Hearthstone, Overwatch, Rainbow Six Siege, Rocket League a Valorant. Týmy semináře se Boca Juniors Dres kromě národního šampionátu bojí v rutinní sezóně.

“Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat s CSMG,” uvedl komisař NECC Jacob Vanryn. „Naším cílem v oblasti Collegiate eSports od doby, kdy jsme zahájili toto úsilí, je poskytnout našim hráčům nejlepší možný zážitek. Věříme, že toto spojení nám bude i nadále pomáhat pracovat na UNAM Pumas Dres tomto cíli. “

Pokud jde o dohodu, bude Inter Milan Dres CSMG působit jako zvláštní partner konference pro externí marketing, média i prodejní zastoupení pro NECC ESPORTS. Liga i CSMG znamenají vytvoření nových toků příjmů a další expozici členům NECC.

„CSMG je nadšená, že se dostane do tohoto partnerství s NECC, jeho týmem vůdců a členských škol,“ uvedl Michael Schreck, generální ředitel společnosti CSMG. „Zahrnutí NECC do CSMG přináší naše nashromážděné instituce na více než 250, protože nadále poskytujeme příjmy a expozici našim partnerům v prostoru eSports.“

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook
Tisk
LinkedIn
Reddit
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published.