Oakmont a Merion vybrali pro více budoucích mistrovství USGA

americký amatér Golf Association tento týden v Oakmont Country Club je teprve začátek hlavních událostí USGA směřující do státu Pennsylvánie v příštích dvou desetiletích.

USGA udělila pět mnohem více mistrovství US Open a čtyři americké ženské otevřené šampionáty dvěma z mnoha skladových golfových hřišť, Oakmont Country Club a Merion Golf Club ve společenství, čímž přineslo celkový součet USGA National Events do Pennsylvania Od nynějška do 2050 až 18 mistrovství.

Oakmont bude hostit 2025 US Open, 2028 US Women’s Open, 2033 Walker Cup, 2034 US Open, 2038 US Women’s Open, 2042 US Open a 2049 US Open. Merion bude hostit Brighton & Hove Albion FC Dres Curtis Cup 2022, 2026 USA Amatér, 2030 US Open, 2034 USA Open, 2046 USA Open a 2050 Paris Saint-Germain Dres US Women’s Open.

Oznámení bylo učiněno ve středu v Oakmontu, podporováno zástupci obou klubů, stejně jako několik zákonodárců, včetně Pennsylvánského Senátu pro Tempore Jake Corman, Pennsylvania Senátní demokratický vůdce Jay Costa a Pennsylvania státní zástupce Carrie Lewis Delrosso. Americký amatér z tohoto týdne je 88. šampionát USGA vedený v Pensylvánii, nejvíce z jakéhokoli státu.

“Oakmont a Merion jsou slavní v každém smyslu slova – jsou ve vzácné společnosti v golfu a nadále testují to nejlepší ve hře,” řekl John Bodenhamer, vedoucí ředitel USGA, Championships. “Děláme historii a odstavujeme novou éru pro naše národní mistrovství v Pensylvánii a nemohli bychom být mnohem extatičtější pro to, co leží před námi.”

Oakmont Country Club se stane druhým webem US Open, který Uruguayská fotbalová reprezentace Dres pojmenoval USGA ve snaze vrátit se na místa konání s hlubokou historií USGA Mistrovství každých pět až šest let. Pinehurst Resort & Country Club byl loni označen za kotevní místo. Včetně tohoto týdne amerického amatéra amerického amatéru hostil Oakmont 17 mistrovství USGA.

“Naši členové a všichni z Pittsburghu jsou tak extatičtí hostit USGA a nejlepší hráči ve hře v Oakmont, což je podle nás jedním z nejvíce náročných testů golfu kdekoli na světě,” řekl Ed Stack, prezident Oakmont Country Klub. “Je to nejlepší místo, kde se identifikuje nejlepší golfisty po celém světě, ve shodě s misí USGA pro mistrovství Golf.” Noví šampióni, kteří budou korunováni v příštích 30 letech, se připojí k významnému seznamu minulých šampionů a leptá jejich jména v golfové historii. Jsme potěšeni a pokořeni předvádět Oakmont Country Club, Pittsburgh a společenství v Pensylvánii s řadou mistrovství USGA do roku 2049. “

Merion Golf Club ve Philadelphii naposledy hostil US Open v roce 2013.
Merion Golf Club v Ardmore hostil 18 USGA Championships, nejvíce z jakéhokoli webu.

„Počínaje jeho tvorbou byla touha pořádat významné šampionáty v jádru Merion. Není divu, že Merion hostil mnohem více mistrovství USGA než kterýkoli jiný klub v Americe, “řekl Buddy Marucci, mistrovský předseda Golf Club Merion. „Naše přátelství s USGA pochází do své první dekády a vytvořilo některé z nejneobvyklejších okamžiků v golfové historii. Jsme nadšeni, že tyto okamžiky oslavíme tím, že oznámíme čtyři mnohem otevřenější mistrovství, a těšíme se, že přineseme nejlepší hráče na světě, kteří budou soutěžit na nadčasovém mistrovském díle Hugha Wilsona. “

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook
Tisk
LinkedIn
Reddit
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published.