Velký rozhovor: Alexandra Willis, vedoucí komunikace, obsahu a digitálního, AELTC

V tomto nejaktuálnějším rozhovoru slyšíme poznatky Alexandra Willis, vedoucí komunikace, obsahu a digitálního v All England Lawn Tennis Club ( Aeltc) a mistrovství, Wimbledon.

Alexandra, můžete začít tím, že nám řeknete něco o sobě, o vaší okupační cestě, vaší roli v AELTC a vaše okupace k dnešnímu dni?
Měl jsem to štěstí, že jsem začal okupaci v žurnalistice v době, kdy se multimediální vyprávění stalo skutečností. Pracoval jsem pro časopis Tennis a byl jsem zodpovědný za sestavení redakční struktury, ale také jsem přemýšlel o tom, jak jsme časopis zdobili prostřednictvím sociálních médií, e -mailem a prostřednictvím online nabídek. Poté jsem pracoval pro noviny Telegraph na sportovním stole přes papír a online, pomáhal jsem spustit jejich aplikaci iPad, a zároveň na volné noze pro řadu dalších nabídek obsahu tenisu.

Následně jsem byl využil příležitosti připojit se k AELTC k vývoji své digitální a obsahové strategie a pomohl Wimbledonu vyprávět svůj vlastní příběh přímo svému fanouškovské základně, aby doplnil roli svých provozovatelů a sponzorských partnerů. Během této doby jsme transformovali vnímání Wimbledonu ze standardní britské značky na osobu, která využívá pokrok, aby Sport Club Internacional Dres tyto tradice udržovaly relevantní, které se v tomto odvětví staly respektovány jako autentické pro jeho dědictví, ale progresivní v souvislosti s měnícím se očekáváním spotřebitelů.

Jako vedoucí komunikace, obsahu a digitálního v AELTC, můžete nám říct o některých hlavních výzvách?
První výzvou je čas – čas, kdy musíme vyvinout věci, může být ve srovnání s jinými událostmi dlouhý, máme rok na plánování a dodání na následující rok, ale zároveň máme jen dva týdny dělat Všechno, co chceme dělat, než musíme čekat další rok, než si uděláme další. Pokud pak přidáte, jak se mění svět kolem nás, představuje to docela zajímavý problém-zjistí, jaké změny a pokroky se zaměří a integrují do našeho plánovacího cyklu a které již prošly jejich prodejem. Datum, kdy se přijde Wimbledon.

Druhou výzvou je získání ideálu rovnováhy mezi změnou provádění, ale nedělám to kvůli tomu a ujistěte se, že se stavíme, na FC Utrecht Dres které závisí, jak to děláme. Wimbledon existuje již více než 140 let a jako současní strážci je naší úlohou zajistit, aby je na dobrém místě pro příštích 140.

Jaké jsou vaše klíčové cíle pro příštích 12-48 měsíců?
Abychom pokračovali v plnění slibu, dali jsme našim fanouškům – že budeme udržovat Wimbledon v pohybu vpřed a zajistit, aby byl i nadále nejkrásnější zážitky pro ty, kteří se účastní, ale stejně pro ty, kteří nikdy nebudou Crystal Palace FC Dres mít šanci. To zahrnuje být více, mnohem více obsahu, mnohem více platforem, ale udržování naší kvality současně. Zahrnuje partnerství – s našimi vysílači, s vydavateli médií, s našimi partnery, s tenisovou rodinou, se sportovním průmyslem. To také ukazuje na podporu našeho výsledku v nákupu k zabezpečení, což může být posun myšlení.

Ambiciózní investiční program společnosti AELTC zahrnuje výstavbu zatahovací střechy před soudem č. 1, jakož i nová pohostinství a podpůrná zařízení, vytvořená společností KSS

AELTC v posledních letech dosáhla značného růstu nejvyšší linie, což očekává, že bude pokračovat ve spojení s ambiciózním investičním programem v nadcházejících letech, který zahrnuje výstavbu zatahovací střechy nad soudem č. 1, jakož i nové vytvořené pohostinství a podpůrné zařízení Podle sportovní služby VIP sponzor, KSS. Můžete nám říct mnohem více o ambiciózních plánech AELTC?
Vypočítaná vize AELTC je jednoduchá – udržovat svou postavení jako vrchol sportu, ale při respektování tradic a hodnot klubu. Uvědomujeme si, že abychom byli vrcholem, musíme investovat do budoucnosti, a to naznačuje investice do infrastruktury a zařízení akce pro všechny zúčastněné strany, nejen hráče, ale diváky, média, zaměstnanci, dodavatele, členy.

Hlavní plán Wimbledonu stanoví, že časová osa rozvoje – projekt č. 1 bude příští rok ukončen, po kterém bude následovat velký vývoj na Somerset Road pro hráče a členy, následuje budova tisíciletí pro hráče, členy a média.

AELTC také vlastní nájemní smlouvu na golfový klub Wimbledon Park, který se v roce 2041 vrátí do AELTC, v tomto okamžiku lze areál navíc posílit přidáním mnohem více soudů v nákupu, aby se kvalifikoval.

Jak zásadní bylo zajistit, aby současná fasáda vhodně respektovala Wimbledonovo zvláštní dědictví a že nová zařízení navíc zvýší kvalitu zážitku diváka, čímž podporuje cíl AELTC zachování stavu Wimbledonunull

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.