Pittsburgh pojmenoval hostitelské město pro 2023 National Senior Games

Pittsburg byl jmenován hostitelským městem 2023 National Senior Games. Město dříve hostovalo akci v roce 2005.
PITTSBURG, PA. – Pittsburgh bude podruhé hostit národní hry seniorů v historii Multisport události v roce 2023.

Letní data pro hry 2023 budou identifikována, protože plány jsou formalizovány. Město také hostilo National Senior Games v roce 2005.

2021 her, původně naplánované na konané ve Fort Lauderdale, Florida, byly odloženy na začátku tohoto roku kvůli pandemii Covid-19. Proběhnou 10. až 23. května 2022.

Generální ředitel National Senior Games Association (NSGA) Marc T. Riker řekl, že se pro město i událost hodně změnilo, protože naposledy to bylo v Steel City.

“Město zaznamenalo změnu svého centra a Racing Club de Avellaneda Dres má řadu nových nabídek,” řekl Riker. “Plánujeme rozsáhle využívat Kongresové centrum Davida L. Lawrence jako našeho centra činnosti.” Celkově se tým NSGA dohodl, že Pittsburgh příjemně překvapí naše sportovce tím, co je nabízeno. “

Riker také poznamenal, že v roce 2019 se v roce 2019 konané v Albuquerque konaly rekord všech dob, přičemž téměř 14 000 sportovců soutěží o 20 sportů Bayern Munich Dres za dvoutýdenní rozvrh, s odhadem místního ekonomického dopadu 35 milionů dolarů.

“Tyto hry z nás učinily největší kvalifikovanou soutěž Multisport Championship v historii, takže Pittsburgh bude také ohromen velikostí akce a všech našich rozšířených aktivit, aby se zapojili do komunity,” řekl Riker The Gathering.

Úředníci Pittsburghu zdůraznili, jak město roste a transformuje se, s novými městskými vylepšeními, místy, atrakcemi a hotely, které zvýší kvalitu zážitku sportovce.

“SportsPittsburgh je nadšený, že v roce 2023 přivítá národní hry pro seniory Wolverhampton Wanderers Dres do města Champions a my bychom chtěli poděkovat NSGA za důvěru Pittsburghu, aby hostoval tuto prestižní akci,” uvedla výkonná ředitelka SportsPittsburgh Jennifer Hawkins.

Keystone State Games hostí každoroční Pennsylvania Senior Games, které slouží jako státní kvalifikační událost pro národní seniorské hry. Kvalifikace pro 2023 her se bude konat v roce 2022 v Luzerne County.

Konkurence je pro sportovce 50 a starší a organizována v pětiletých věkových divizích s medailemi udělenými za každou úroveň.

Leave a Reply

Your email address will not be published.